Спекотне цьогорічне літо, задало жару  на активне духовне життя нашої благословенної церкви «Дім Слави Божої». На початку серпня місяця церква святкували служіння Водного Хрещення, яке є одним із основних служінь церкви .

У суботу 5 серпня, семеро людей приймали Водне Хрещення. Лунали псалми–хвали і подяки Богу. Це служіння завжди є значною подією у церкві, тому багато хто прийшов підтримати та привітати сестер і брата, які усвідомлюючи важливість цього духовного акту для свого життя у Божій сім’ї, вирішили підтвердити свого особистого заповіта з Богом.

А вже на недільному кафедральному служінні 06.08.23 р. у надзвичайно урочистій, проте дуже теплій атмосфері, всі присутні в залі молились за тих хто прийняв Водне Хрещення, щоб по благодаті кожен з них прийняв Духа Святого з ознакою говоріння на інших мовах.

Церква одностайно підтримувала пастора Романа, який покладаючи руки молився за кожного хто був на сцені з тим, щоб Сила Духа Святого сходила на відкриті серця. І як завжди,  кожен отримав подарунок і квіти від  церкви з пам’яткою про грандіозну подію свого духовного життя.

Проте, не тільки цією подією було наповнене кафедральне служіння нашої церкви. Як завжди такі служіння це служіння церковної Причасті.

Причасть наповнює нас вічним життям. Причасть це духовний акт єднання з Господом і Його сім’єю. Схиляючи голови і серця у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти Господню причасть. Його жертва досконала, і це дає нам право жити по благодаті у повноті Божих благословінь. Потужними були слово і  молитва пастора Романа до здійснення цього Таїнства. Пастор Роман просив Бога наповнити Своєю силою життя, силою вічності наші дух і душу, силою до Перемоги.

Служіння жертви подяки було коротким і лаконічним. Сестра Людмила дала жертву подяки з вірою наперед за своїх батьків, за те, що Бог наповнить їх миром і спокоєм, а батькові Господь дасть зцілення і укріпить його.

Брат Павло та сестра Роксолана вийшли всі разом, із маленьким Марком, дякували Богу за сина, за його здоровий розвиток. З вірою наперед дали жертву подяки Богу за хорошу роботу для Павла і за спасіння його батьків. Церковна молитва за тих, хто дає жертву подяки завжди особлива, бо це люди які на сто відсотків довіряють Богу і своєю вірою і молитвою наближають відповідь від Нього.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.