1. Донести до максимальної кількості людей в Україні та за її межами істину, що спасіння як подарунок можна отримати лише через віру в Ісуса Христа як свого Господа, з надприродною допомогою Духа Святого.
Про що і символізує емблема Церкви: розгорнута Біблія, на її фоні земна куля, обгорнута язиками полум’я, над нею символ Святого Духа – голуб, від якого ідуть промені на Землю та напис: «Дім Слави Божої».

    2. Задоволення релігійно-духовних потреб віруючих.
Виходячи з цієї мети. Церква ставить перед собою такі цілі:
а) досягнення кожним членом Церкви святості, праведності та благочестя згідно Біблії;
б) виховання дітей та молоді в дусі Євангелія;
в) проповідь Євангелія через проведення кафедральних і євангелізаційних зібрань,
домашніх церков та масових заходів згідно з чинним законодавством;
г) проповідь Євангелія через зразкове особисте життя кожного члена Церкви;
д) використання преси, радіо, телебачення та інших засобів масової інформації для
проповіді Євангелія;
е) залучення християн і всіх людей доброї волі до активної участі у практичних справах
милосердя та благодійності;
є) зміцнення єдності між членами Церкви, розвиток добрих взаємовідносин з іншими християнськими церквами, місіями та об’єднаннями на Україні та за її межами.

    3. Також є особлива ціль: побудувати Дім молитви, в якому буде відновлена скинія Давида, де 24 години на добу, 12 місяців на рік буде прославлятися без перерви Ім’я Бога.

Перше служіння відбулося 14 листопада 1999 р., де було проголошено Церкву в духовний світ як клітинку Тіла Ісуса Христа.
З того часу Церква успішно трудиться на ниві Божій, виконуючи головне завдання Спасителя: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь» (Матв.28:19-20).
На сьогоднішній день Церква проводить свої Богослужіння в центральній Церкві у м. Чернівці та двох дочірніх Церквах у Чернівецькій та Тернопільській областях.
Керівним органом Церкви є Духовна Рада, яка складається із духовно і фізично зрілих рукопокладених служителів та очолюється старшим пастором Церкви.