«Дім Слави Божої» є сучасною незалежною християнською Церквою протестантського напрямку, коріння вчення якої основані на живій вірі, про яку вперше світ почув від Мартіна Лютера.
Унікальністю Церкви є те, що вона не зациклюється на якомусь одному конфесійному вченні, а намагається, максимально широко використовуючи Біблію і особливо Новий Заповіт, донести людям істину Вічного Слова, так як її відкриває Дух Святий, охоплюючи всі теми від страждання до процвітання духа, душі, тіла.Основою всього вчення Церкви є лише канонічна Біблія, 39 книг Старого і 27 Нового Заповіту.

Ми віримо:

1) Що тільки Біблія (канонічні 39 книг Старого і 27 книг Нового Заповіту) є істинним Словом Божим. (2 Тим. 3:16)
2) У Триєдиного Бога, який проявляється в трьох обличчях:
Отець, Син, Дух Святий. ( Матв.28:19, 1Ів.5:7).
3) Що Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий є рівновеликими. (Повт. Зак.6:4)
4) Що Бог Отець не має початку і не має кінця і вічно пробуває на небі.
(Об.4:11, 1Тим.6:15-16)
5) Що Бог Син не має початку і не має кінця, приходив на Землю в образі 100% людини, залишаючись при цьому 100% Богом. (Ів.1:1-4,14)
6) Що Бог Дух Святий не має початку і не має кінця, був посланий Отцем за проханням Сина на Землю як Утішитель для усіх істинно віруючих. (Матв.3:16, Бут.1:2)
7) Що людина створена за образом та подобою Бога і є триєдиною. Вона є дух, має душу і живе у тілі. (Бут.1:26)
8) В непорочне зачаття Ісуса Христа від Духа Святого і народження від Діви Марії.
(Матв.1:18, Лук.1:35).
9) Що реально існує рай і пекло, місце вічного перебування після земного життя, відповідно, праведників та грішників. (Матв.25:46).
10) Що спасіння отримується по милості Божій як подарунок, без діл, через визнання Ісуса за Господа свого життя. (Еф.2:8-9, Рим.6:23)
11) У другий прихід Ісуса Христа за Церквою і з нетерпінням чекаємо його.
 (1Сол.4:16-17, Об.20:6)
12) У реальне існування духовного світу, який населений різноманітними духовними істотами, ангелами, демонами та інше. (Об.4:8, Еф.6:12)

Нашу віру ми втілюємо через наші вчення:

1)Народження згори.           Ів. 3:3, Марк. 16:16, Еф. 2:8, 1Петр.3:21.

    Це необхідна умова для того, щоб людина мала вічність з Богом на небі. Народження згори складається із наступних пунктів:
    а) Покаяння у своїх гріхах, визнання Ісуса за Господа.
    б) Благодать Божа і наша віра.
    в) Прийняття Водного Хрещення з повним зануренням під воду у дорослому віці.

    2) Спасіння.           Євр. 9:27

    Це можливість уникнення покарання у вічності за свої зроблені на землі гріхи. Кожна людина яка жила, живе, чи буде ще жити на землі у визначений Богом Отцем час стане перед Його обличчям на суді Білого престолу, після тисячолітнього царства. Імена спасенних (хто народився згори) будуть записані в Книгу Життя і вони будуть жити з Богом вічно, а диявол, смерть, пекло і всі грішники (не народжені згори) – будуть кинуті в озеро вогненне навіки.
    Народжуючись згори ми стаємо дітьми Божими і спасенними людьми. Але якщо людина буде робити свідомі (сплановані) гріхи в житті і не буде в них каятися, тоді вона відпадає від Божої благодаті і втрачає спасіння. Ніхто не має сили (в тому числі і диявол) забрати в людини спасіння. Тільки сама людина своїм свідомим вибором жити в гріху.

    3) Гріх.
          Це дії людини, які порушують заповіді Божі, і не прославляють Його Ім’я, це те все, що протирічить написаному Слову (Новому Заповіту).

    4)Церква.

      Кожна людина, яка дійсно народжена згори, повинна обов’язково стати членом однієї із помісних живих Церков. Оскільки після закінчення періоду благодаті на зустріч з Ісусом буде піднесена саме Церква Ісуса Христа.
      Церква – це люди, а не храми, будинки чи інші будівлі.
      Є три різновиди Церкви:
      а) Всесвітня Церква Ісуса Христа, яка складається з помісних Церков усіх народів і племен, що викуплені та омиті Кров’ю Ісуса Христа. (Об.5:9-10)
      б) Помісна Церква – це люди народжені згори, спасенні по благодаті, об’єднані однією вірою та маючі єдиний погляд на вчення. (Дії 2:42)
      в) Домашня Церква – це люди в кількості 5-15 чоловік, які є членами однієї помісної Церкви, зустрічаються 1-2 рази в тиждень для молитви, розгляду Слова, підтримки, підбадьорення і т. д. (1Кор.16:19)

           5) Хрещення Духом Святим.              Дії 1:8; 8:17. Дії 10:44-46, 2:1-4.
      Кожен християнин після визнання Ісуса за Господа свого життя повинен бути хрещеним Духом Святим з ознакою говоріння на інших мовах. Хоча інші мови не є умовою для спасіння людини, але є необхідними для того, щоб християнин мав силу Духа Святого для виконання Божої волі на землі. Говоріння на інших мовах є 100% підтвердженням хрещення людини Духом Святим.
      Отримується хрещення Духом Святим як подарунок від Бога по вірі того, хто просить, та через молитву, проповідь та рукопокладання служителя.

          6) Молитва.           Євр. 33:3, 1 Ів. 5:14-15, Матв. 18:19, 1 Сол. 5:17, Еф. 6:18.
      Це розмова з Богом як із своїм Татом. Це діалог людини з Богом.
      Молитви є індивідуальні і колективні, розумом та духом (інші мови), прохання та прославлення, та інші. Молитися можна всюди: дома, в Церкві, у громадському транспорті, в полі і т. д., тому що Бог є Дух і Він є присутнім всюди одночасно.

           7) Сім’я.            Бут. 2:23-24, Матв. 19:6.
         Велику увагу Церква приділяє сім’ї. Сімейні відносини установлені Богом ще до гріхопадіння людини і є основою будь-якого здорового суспільства. Шлюб – це добровільний союз між людьми протилежної статі з метою продовження людського роду, сексуального задоволення та переборювання життєвих труднощів. Відношення Церкви до розлучення є негативним, оскільки це є прямим порушенням написаного Слова: «Що Бог спарував, людина нехай не розлучує».
      Розлучення не є гріхом, коли партнер допустив зраду, чи залишив сім’ю. Невинна сторона має право на благословіння у другому шлюбі.
      Діти – це Боже благословіння. Але на нас лежить відповідальність і право скільки мати дітей та їхнє виховання. Попередження вагітності не абортивним методом не є гріхом.
      У Церкві приділяється багато уваги зміцненню сімей та їхнього благословіння через вчення, проповіді та семінари.

          8) Зцілення та звільнення.         Іс. 53:4-5, Лук.4:18, 1Петр.2:24
      Кожен християнин має право на 100% здоров’я та 100% свободу в Ісусі Христі. Оскільки хвороби і залежності прийшли через гріхопадіння, то ми вчимо, що на Голгофі Ісус заплатив ціну за всі хвороби людей і приніс їм свободу. Багато хвороб та абсолютно усі залежності людини мають демонічне походження. І тому, щоб людина стала повністю здоровою чи вільною від залежності алкогольної, тютюнової, наркотичної, блуду і т. д., спочатку потрібне її бажання та віра. А потім потрібно заборонити, вигнати нечистий дух та утвердити свободу через духовне зростання по Слову Божому.

          9) Влада.     Лук.10:19, Кол.2:15, 1Ів.2:12-14, Матв.10:1
      Ісус Христос переміг усі сили темряви на Голгофському Хресті. З моменту воскресіння Ісуса вся влада на землі знову повернута людині. І тому кожен народжений згори християнин має реальну владу над усіма бісами та демонами.
      Застосовуючи цю владу ми повинні проганяти сили темряви зі свого життя та допомагати звільнитися від впливу темряви іншим людям від хвороб, залежностей, проблем.

         10) Вечеря Господня.         Ів. 6:53-57, 1Кор.11:23-26, Матв.26:26-28
      Вечеря Господня, причасть, хлібопреломлення – це єдність з Ісусом через споживання Його Крові та Тіла. Це заповіт життя. Кожен, хто претендує на вічність з Богом на небі, повинен приймати участь у Вечері Господній на землі. Щипка хліба та ковток вина чи соку через нашу молитву та по нашій вірі стають Тілом та Кров’ю Христа і наповнюють нас силою неба для вічного життя. Церква проводить причасть кожну першу неділю місяця, а також кожне третє служіння на Домашній Церкві.

          11) Велике доручення.      Матв. 28:19, Марк. 16:15, 2Кор. 5:20
      Суть великого доручення є в тому, що кожен, хто є учнем Ісуса Христа, повинен бачити своїм головним кожноденним служінням Богу – свідчення усім людям про істину спасіння. Від Імені Ісуса та наповнені силою Духа Святого ми повинні виховувати учнів, які будуть продовжувати справи Христа на землі, утверджувати Царство Небесне, Царство Боже в серцях людей.

          12)Другий прихід Ісуса.    Матв.24:36, 1Сол.4:16-17, Об.20:6,11.     Мета другого приходу Ісуса – влада і керівництво над усією землею. Ісус прийде у всій Своїй Славі та силі як Царь Царів.
      Ніхто, крім Отця, не знає точно приходу Сина на землю.
      Другий прихід Ісуса буде відбуватися у два етапи.
      А) Перший раз Він з’явиться у повітрі перед періодом великої скорботи, щоб забрати Церкву.
      Б) Другий раз Він фізично прийде на землю після скорботи і буде царювати на землі разом із усіма святими 1000 років. Після цього – Суд, а існуючі небо та земля будуть знищені, і будуть утворені нова земля та нове небо, де спасенні будуть вічно жити з Богом.