Біблія говорить про те, що коли направити юнака змалку, то коли він і стане старим, то не зійде із цієї дороги. (Пр. 22:6)
     І тому в Церкві паралельно із центральним служінням, проходять заняття із дітьми різних вікових категорій. Є молодша, середня та старша групи. У цих групах вчителі намагаються розкрити дітям істину Слова Божого на доступному для кожної вікової групи рівні.

«Дитяча Недільна школа»

В  церкві  «Дім Слави Божої»  функціонує  «Дитяча Недільна  школа».
В ній навчаються діти від 3 до 14 років, в  класах відповідно до віку.
Клас  «Чомучки»  діти віком від  3 до 7 років, клас  «Промінці» від 7 до 11 років, клас  «Всезнайки»  від 11 до 14 років.
В  кожному  класі  навчання проходить  по програмі, яка  відповідає  віку дітей.
Діти середнього і старшого  віку займаються в класі по підручниках, а також виконують домашні завдання для закріплення матеріалу  вивченого на уроках.
Діти  вивчають Слово Боже, вчаться застосовувати його в повсякденному житті. На уроках використовуються різні методи навчання: наглядні, словесні, ігрові.
На кожному уроці є час творчості, діти малюють, ліплять, роблять аплікацію, виготовляють різні вироби, відповідно до теми уроку.
У вільний час діти грають у  Біблійні ігри, в ігри, які розвивають інтелектуальний рівень дитини, логічне мислення, кросворди, ребуси, головоломки, загадки.
Дитячі служителі прикладають усі зусилля, для того, щоб уроки були доступними і цікавими для дітей. В нашій  «Дитячій Недільній Школі»  створені всі умови для креативного  розвитку  дитини.
Цілі недільної школи, щоб діти отримали спасіння, пізнали  Біблію, а також навчилися Християнським принципам життя.
Запрошуємо всіх бажаючих в нашу недільну школу.
Уроки розпочинаються щонеділі  о  10 годині  ранку.
Приводьте дітей на служіння, адже в Біблії сказано: «Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї.      Приповісті Соломона  22:6.