Липень місяць цього року, не дивлячись на складність і жорстокість військової реальності, подарував для церкви «Дім Слави Божої» надзвичайно приємну подію. У суботу 23.07.22 р., церква святкувала служіння Водного Хрещення.  Пастор церкви Роман у присутності братів і сестер церкви давав Водне Хрещення братам і сестрам.

Голосно звучали радісні слова псалмів – хвали і подяки Богу. У нашій церкві  Водне хрещення завжди є значною подією і багато сестер та братів прийшли підтримати та привітати братів і сестер, які усвідомлюючи важливість цього духовного акту для свого життя у Божій сім’ї, вирішили підтвердити свого особистого заповіта з Богом.

На недільному кафедральному служінні церкви «Дім Слави Божої» 24.07.22 р. у надзвичайно урочистій атмосфері, всі присутні в залі молились за тих хто прийняв Водне Хрещення, щоб по благодаті кожен з них прийняв Духа Святого з ознакою говоріння на інших мовах.

Церква одностайно підтримувала пастора Романа, який покладаючи руки молився за кожного хто був на сцені з тим, щоб Сила Духа Святого сходила на відкриті серця.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.