У перед Пасхальний тиждень церква «Дім Слави Божої» мала дуже насичене духовне життя, адже кожний живий християнин має підготувати своє серце до святкування найвеличнішого Дня для вічності з Богом!

З початку тижня був трьохденний церковний піст, і церква перебувала в молитвах, роздумах і подяці  Ісусу за Голгофу, за особисте спасіння,  за спасіння “ойкоса”, за перемогу над своїм теперішнім «голіятом».

У п’ятницю і суботу (7 і 8 квітня), церква збирались на вечори спомину і поклоніння. Складно описувати духовні переживання та стан тої атмосфери,  де Живий Бог діє. Зал був наповнений людьми вщент. Перебуваючи в поклонінні, було видно, як сестри і брати знаходились на «зв’язку» з нашим Господом: хтось плакав, хтось посміхався, хтось поклонявся співаючи Богу подяки.

Пастор Роман і пастор Іван служили, проповідуючи про природність вдячності, яку живі християни, маючи відкриття про Голгофу і Хрест, повинні проявляти для того щоб Ісус прославився, про необхідність поглиблення розуміння істини та відкриття про незамінність Голгофи для спасіння.

У молитвах, проголошували будівничі слова від Духа Святого про благословіння виконання нашою церквою волі нашого Господа, про укріплення наших особистих відносин з Богом, та про Перемогу в яку віримо.

Потужним був той факт, що цього року наше операторське і відео служіння, забезпечили пряму трансляцію цих вечорів споминів і це дало можливість, ще більшій аудиторії доторкнутись до атмосфери близькості зі Спасителем!

Слава нашому Богу, бо це було сильно, це підняло віру, це закарбувалося у серці!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.