Останній тиждень березня цього року для нашої церкви «Дім Слави Божої» був дійсно Пасхальним!

З початку тижня був трьохденний церковний піст, і це був час шукати лиця Бога! Кожен для себе мав здобути Слово від Господа щодо фундаментальних понять спасіння: Отець – відкриття; Ісус – прийняття; Дух Святий – керівництво!

У п’ятницю і суботу (29 і 30 березня), церква збирались на вечори  поклоніння і спомину. Зал церковного офісу був наповнений братами і сестрами, поклоніння було насиченим, а наші левити були в надзвичайному помазанні. Навіть ті хто не мав можливості бути безпосередньо присутнім, дякуючи церковному операторському і відео служінню, долучались до атмосфери поклоніння Спасителю через пряму трансляцію цих вечорів.

Пастор Роман і пастор Іван служили, проповідуючи про незамінність плану Божого спасіння тільки, як через  Голгофу, викупну смерть за наші гріхи, і перемогу над смертю – воскресіння Христа!  Наша Пасха Ісус Христос!

На цих служіннях  ми приймали Причасть Господню: Його тіло ломиме за нас, Його викупну Кров з вірою про таїнство підтвердження приналежності до сім’ї Божої. Неповторний час, і такий необхідний для нашого духу, щоб утвердитися в своєму спасінні і дякувати , поклонятися Своєму Спасителю.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.