Ввечері 3 лютого цього року відбулась, ще одна надзвичайно близька зустріч з Богом. Служіння хвали і молитви церкви «Дім Слави Божої» – саме воно дає нам змогу хоч на мізерну долю усвідомити, як буде на Небесах.

«Бог Небесних воїнств, з нами у вогні Ти, Ти є наш притулок в час страшних штормів. Проведеш нас через поле битви, де б не блукали з нами наш Господь!!!» – такими словами під час поклоніння наповнювались серця і уста братів і сестер, які прийшли на служіння. В час жорстокої війни і драматичних подій, Хто, як не Господь дає мир і впевненість у Перемогу!

На вечорах хвали і молитви час спливає абсолютно непомітно, і не кожен встигає вийти на сцену і у молитві поклонитись Богу, подякувати і освідчитись у своїх почуттях. Проте, кожен очікуватиме наступного служіння, а в очікуванні не переставати свідчити людям про те, що Всемогутній Бог –  Він близький кожній Своїй дитині, яку захищає і береже. І щоб пізнати і насолоджуватись Його любов’ю,  потрібно  віддати своє серце і життя Ісусу Христу – Господу і Спасителю!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.