На початку кожного нового місяця, церква «Дім Слави Божої» проводить служіння хвали і молитви. Тому у п’ятницю, другого грудня, відбулось це особливе служіння. За такі служіння не можна сказати: «як завжди…», бо кожен такий вечір то є абсолютно неповторний і надзвичайно особистий час з Богом, час усвідомлення грандіозності нашого Бога.

Приємністю були наші брати і сестри з дочірньої церкви з м. Борщів, Тернопільської області. Похвальне таке бажання, прославити Отця, що вони доклали зусиль бути на цьому служінні!

Цього вечора все було особливим і неповторним: прославлення, поклоніння, молитви, подяки і признання Богу у любові.

Кожен прагнув  подякувати Богу за Його реальну присутність і дію, в їх житті упродовж цього страшного і трагічного року для України. Всі хто виходив на сцену у своїх молитвах дякували  Господу за Його вірність, захист, збережені життя, закрите небо від бомбардувань, за підбадьорююче Слово, яке дає сил продовжувати стояти в молитовному проломі за Перемогу, за забезпечення і опіку!  Ніхто не соромився своїх сліз…

Отак на одному подиху промайнув час перебування у хвалі і поклонінні нашому Небесному Батькові!  Наповнені і окрилені, з Божим миром в серцях, з вірою в Перемогу України і пробудження духовне, такими ми залишали це служіння.

 

 

 

 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.