Навчання із Слова Божого є одним із основних напрямків нашої духовної сім’ї – церкви  «Дім Слави Божої»! Той хто належить Ісусу Христу є Його учнем, і тому пастор церкви «Дім Слави Божої» – благословенний Роман Продивус, докладає особливих зусиль, щоб члени церкви здобували знання про волю Божу, як для церкви так і для себе, і щоб усі, шукаючи Його обличчя були благословенними у всіх сферах життя і служіння.

З метою вчитись служити Богу не своїми силами, а в  помазанні і  партнерській єдності  з Господом у четвер 09.02.23 р. ми зібрались на служіння служителів. Пастор Роман навчав з  1Петра 2:5, про зміст перебування у церкві, як у духовній сім’ї Господа, у Його Тілі. Бог не вимагає від нас неможливого. Він дає призвання, а ми виконуємо. І значення має, не скільки ми виконуємо, а як… Бога цікаве стан нашого серця у служінні.

Значну увагу було приділено темі посвячення свого життя Богу.  Слово було пізнавальне, повчальне, торкаюче особисте сумління, з практичними навиками і прикладами служіння. Ми молились за сестер Олену і Тетяну, які посвячувала своє життя Богу. Атмосфера урочистості і присутності Духа Святого наповнила всіх присутніх. Саме так має відбуватись з тими хто прийняв рішення посвятити своє життя Богу!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.