Той хто належить Ісусу Христу є Його учнем! І тому пастор церкви «Дім Слави Божої» – Роман Продивус, докладає особливих зусиль, щоб члени церкви навчались і здобували знання про волю Божу, як для церкви так і для себе, і щоб усі, шукаючи Його лиця були благословенними у всіх сферах життя і служіння.

У четвер 08.02.2024 р., ми зібрались на служіння служителів. Пастор Роман навчав з послання до Ефесян 1:4-5, 13-14. «Вибрані Богом – для чого?» такою була тема цього служіння. У Бога є ціль для здійснення якої Він нас вибрав, призвав і постановив саме у церкві «Дім Слави Божої»!

Насиченим був час, бо пастор зачитував і коментував місця з Слова Божого, які аргументовано показують, що Бог очікує від нас плодів для Його Царства. І Бог не вимагає робити щось таке, що нам не під силу. Навпаки Він дав нам здібності і таланти, єдине, що нам треба прагнути використовувати ці здібності, а Дух Святий у кожній ситуації діятиме для того, щоб наші євангелізації були плодоносними. Потрібно тільки іти і євангелізувати!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.