На початку останнього місяця цього року, церква «Дім Слави Божої» проводила служіння хвали і молитви. Ввечері  у п’ятницю, першого грудня 2023 року, відбулось це особливе служіння. За такі служіння не можна сказати: «як завжди…», бо кожен такий вечір то є абсолютно неповторний і надзвичайно особливий час з Богом, час усвідомлення грандіозності нашого Бога.

Приємністю були наші брати і сестри з дочірньої церкви з м. Борщова, Тернопільської області. Похвальне таке бажання, прославити Отця, що вони доклали зусиль бути на цьому служінні!

Цього вечора все було особливим і неповторним: прославлення, поклоніння, молитви, подяки і признання Богу у любові.

Кожен прагнув  подякувати Богу за Його реальну присутність і дію, в їх житті упродовж цього страшного і трагічного року для України. Всі хто виходив на сцену у своїх молитвах дякували  Господу за Його вірність, захист, збережені життя, закрите небо від бомбардувань, за живе Слово, яке дає сил продовжувати стояти в молитовному проломі за Перемогу, за забезпечення і опіку!  Потужними були молитви за пробудження в Україні і за наповнення Царства Небесного вибраними Господом!

Отак на одному подиху промайнув час перебування у хвалі і поклонінні нашому Небесному Батькові!       Наповнені і окрилені, з Божим миром в серцях, з вірою в Перемогу України і пробудження духовне, такими ми залишали це служіння.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.