Вересень місяць – початок навчального року! І наша церква теж дала можливість членам церкви отримати потужні знання про духовний світ. Тож, упродовж суботніх днів 14 і 23 вересня багато членів церкви заповнили офіс для отримання цих знань.

Це були потужні служіння!

Хвала і поклоніння настроювали серця для уважності і головне бажання пізнання. І пастор Роман був дійсно в помазанні від Бога. Той обсяг інформації, доказової бази із Біблії, ті знання про духовний світ, його реальність – міг бути викладений не інше як через дію Духа Святого.

На першому семінарі всі присутні намагались осягнути ті цифри, які приводив пастор Роман про створення Галактик, небесних тіл, Землі і це було не просто. Бо Велич нашого Бога неосяжна. Другий семінар давав розклад про те, ким і чим наповнений духовний світ.

Це той об’єм інформації, який міститься в Слові Божому і для поглиблення розуміння необхідно повертатись до цих семінарських занять.

«Від не достатку знання гине Мій народ» сказав Господь у Біблії – тому докладай зусиль , щоб мати знання, їх застосовувати з тим, щоб у вічності бути з Богом!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.