Христос народився! Славімо Його! Так відчували  кожен хто заходив в зал офісу церкви! Прикрашений зал, святковий настрій та щирі привітання усім братам і сестрам, гостям та запрошеним – так розпочиналось святкове служіння церкви «Дім Слави Божої», ввечері 25 грудня 2023 року – в День народження Спасителя Христа!

Гучною, радісною, веселою була хвала нашого служіння прославлення для Господа. Наші левити, як то кажуть перевершили самі-себе, помазання радості, піднесеності просто наповнювало зал.

Після такого ж, помазаного поклоніння, пастор церкви «Дім Слави Божої» висловив щирі привітання усім присутнім в залі з нагоди Різдва Ісуса Христа. Пастор зауважив, що справжня, жива, Божа церква не може не святкувати такої події. Все людство живе за відліком до Різдва і після Різдва Христового, і саме Він  достойний хвали і поклоніння, наших щирих і вдячних сердець. І яке ж святкування без пригощення… Дякуючи турботливій організації пастора церкви і благословенним сестрам і братам, присутні мали нагоду пригоститись надзвичайно смачними і естетично приготовленими бутербродами, солодощами, фруктами. Це був приємний час спілкування, у справжній сімейній обстановці.

Продовжувалось святкування цікавою вікториною: пастор Роман задіяв абсолютно всіх присутніх у залі, була нагода кожному долучитись і отримати цікавий приз за правильну відповідь.

Другу частину свята розпочав церковний хор. Це були пісні про народження Христа і зал активно підтримував хористів оплесками!

А далі ми знову прославляли нашого Спасителя! Дякувати Богу за наше прославлення, за помазання яке Господь виливає через них і серця присутніх розкриваються для Бога!

Святкування церквою Різдва Ісуса Христа, виявилось просто чудовим!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.