Затишна, охайна, святково прикрашена зала церкви «Дім Слави Божої», ввечері 25 грудня 2022 року була наповнена радісними та щасливими дітьми Божими! Складалось враження, що до батьківської оселі зібрались усі дітки… Такою була атмосфера святкування Різдва нашого Спасителя Ісуса Христа.

Це святкове служіння було поєднанням всього: і радісної хвали, і глибокого, індивідуального поклоніння, і молитов про подяку Величному Богу, який явився для світу людиною, з тим, щоб ми прийнявши Його особистим Спасителем були з Ним в Небесах, про Його милість до України у цій війні, про захист нас і наших мужніх воїнів захисників, про якнайшвидшу Перемогу України.

Ми діти Живого Бога дякували Йому за відкриття про спасіння і Спасителя, про те, що ми Ним вибрані, про силу, яку Бог дає нам стояти в молитовному проломі за Перемогу України з першого дня повномасштабної війни. Дякували за рік, прожитий з Ним і під Його реальним захистом, дякували за успіхи.

Складно передавати словами почуття і емоції, які наповнювали присутніх у залі, Це непросто урочистий захід – ні; це було справжнє духовне єднання Божої родини у подяці Господу за все, що Він зробив для нас!

 

Христос народився!

                                                                Славімо Його!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.