Коли говорять про Різдво у кожного різні свої асоціації, однак без перебільшення можна сказати, що всі вважають це сімейним святом.

Амінь! Для нашої духовної сім’ї – церкви «Дім Слави Божої» урочистість і грандіозність цієї події, не завадила відчути себе у затишному колі рідних і надзвичайно близьких по духу людей!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!

Так, саме так, ми вітали один одного цього Різдвяного дня, який фактично завершає цей непростий 2021 рік. Святкове служіння розпочалось з дебютного служіння нашого молодіжного прославлення! Молодці! Все,  що робиться для Бога – це чудово! Брати і сестри, наші гості підтримували хвалу і приймали Божу присутність у поклонінні! Оплесками всі дякували нашій молоді!

Всіх порадував колоритний виступ церковного євангелізаційного хору! Це були нові хорові прославлення і звичайно Різдвяні колядки з щирими побажаннями радості і щастя у Господі нашому і Спасителі Ісусові Христі, який народився для спасіння людства!

І таким же чудовим було привітання нашого служіння прославлення!!! Теж звучали нові пісні, однак надзвичайно зворушливо відчувалось духовне єднання, коли хвилею живою наші уста поклонялись : «День і ніч, ніч і день, хай ллється хвала!». Так, хай прославляється наш Спас, хай стає Володарем сердець тих хто Його не пізнав!

Дякуємо Тобі Ісус за Твоє народження,

за шанс кожній людині мати вічне життя!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.