Двадцятого січня Нового 2024 року, пасторам дочірньої церкви та домашніх церков нашої церкви «Дім Слави Божої», видалась чудова можливість – реально відсторонитись від суєти життя, щоб дійсно приділити час своїм відносинам з Богом і навчанню служити Йому. Цей семінар не був схожим на попередні, бо всі ми живемо у надзвичайно складний час для України, і тема війни вона торкається всіх сфер життя та служіння нашої церкви і кожного її члена.

Тема семінару звичайно передбачала узагальнення та підсумки 2023 року для церкви, а також визначення бачення та цілей на 2024 рік. Тобто пастор Роман проповідував і давав можливість усім пасторам церкви аналізувати та роздумувати над ситуацією, перш за все духовною, яка є у церкві, стан євангелізації нашою церквою та її членами. Ділились думками, побажаннями-благословіннями. Молились за кращих пасторів 2023 року…

Було одночасно: і повчально, щиро, відверто; і по домашньому, сімейному затишно та приємно. Саме це дало, ще більші підстави для поглиблення у посвяту – служити Богу на підставі Його живого і істинного Слова.

Особливою була Причасть на цьому служінні, Напевно всі відчули і усвідомили благодать перебування у членстві нашої церкви, яка дійсно іде дорогою Божою.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.