Перший місяць Нового року для пасторів ДЦ церкви «Дім Слави Божої» розпочався  з навчання. З новими силами у Новий рік. Зокрема, 15.01.2022 року  пройшов пасторський семінар. Всі пастора дочірніх церков та домашніх церков, зібрались на семінар. Дякувати Богу за таку можливість у безпечних умовах,  з додержанням всіх необхідних гігієнічних правил, спілкувались та обмінювались думками і враженнями.

Не тільки для узагальнення та  аналізу підсумків нашого служіння Богу у минулому році, відбувався цей семінар. Але і для навчання того, як поповнювати духовні і душевні сили, як не здавати позиції, а розширювати прагнення у  служінні, як бути прикладом для інших жити у посвяченні та практичній любові до Бога.

Особливою була Причасть на цьому служінні. Напевно всі відчули і усвідомили благодать перебування у членстві нашої церкви, яка дійсно іде дорогою Божою.

Дякувати Богу за Його благословіння для кожного присутнього, за благословенного пастора Романа, який завжди на зв’язку з нашим Батьком, за таке відверте спілкування, яке надає ще більше сил і помазання, мудрості, любові і бажання служити Живому Богу.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.