На початку січня місяця Нового 2023 року, а саме 14 числа, пастори дочірніх церков та домашніх церков нашої церкви «Дім Слави Божої» зібрались на пасторському семінарі.

Як будь яке служіння, семінар розпочався з молитви, хвали і поклоніння Богу. Особливою була Причасть на цьому служінні, Напевно всі відчули і усвідомили благодать перебування у членстві нашої церкви, яка дійсно іде дорогою Божою.

Цей семінар відбувався не тільки для узагальнення та  аналізу підсумків нашого служіння Богу у минулому році. А більше для навчання того, як поповнювати духовні і душевні сили, як не допускати «висихання» служителя, розчарування, звикання, як бути прикладом для інших жити у посвяченні та практичній любові до Бога. Як шукати та отримувати вогонь Духа Святого для служіння в таких непростих умовах війни і ковіду.

Дякувати Богу за Його благословіння для кожного присутнього, за благословенного пастора Романа, який завжди на зв’язку з нашим Батьком, за таке відверте спілкування, яке надає ще більше сил і помазання, мудрості, любові і бажання служити Живому Богу.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.