Великоднею неділею, 31 березня 2024 року, церква «Дім Слави Божої» наповнювалася людьми. Брати і сестри, запрошені гості з великим трепетом поспішали на святкове кафедральне служіння. Кожен очікував прославити та хвалити своїми устами Господа, поклонитись Йому і приймати участь у особливому часі – перебування у Божій присутності та єднання у Причасті Господній.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Це не просто традиційне вітання для членів нашої церкви, це є доктринальне і усвідомлене вірування в Слово Боже, про  Воскресіння Ісуса, як Перемогу над смертю. І свято Пасхи не може відмінити ніхто – навіть і війна! Тому що – це свято в наших серцях, в яких Духом Святим живе сам «Винуватець» цього свята – Ісус.

Потужним, радісним і веселим було наше благословенне прославлення! Абсолютно усі присутні, і гості та запрошені також, не могли встояти на місці. Радісними вигуками та оплесками всі підтримували наших левитів і церковний євангелізаційний хор!

Особливої урочистості цьому служінню, додав виступ церковного хору і в залі не було тих, хто не співав з хористами і не був переповнений пречудовим настроєм.

Проповідь пастора Романа «Він воскрес!» (з Євангелії від Матвія 28:1-6) була надзвичайно могутнім підбадьоренням для присутніх в залі і тих хто був з нами на он-лайн зв’язку! Чому святкуємо саме це воскресіння, адже Біблія свідчить про те, що воскресіння людей були і до Цього воскресіння. Ісус воскрес в нетлінному тілі, а смерть не має влади  над нетлінним тілом. Тому воскресіння Ісуса – це і є найбільша Перемога, яка будь-коли була на Землі.  Перемога Ісуса над дияволом! Життя над смертю! Христос воскрес із мертвих, – «первісток з мертвих» (Об’явлення  1:5)! Натхненне Боже Слово гарантує всім хто у Христі – воскресіння!!

У єдності, любові і поклонінні церква приймала Причасть щоб перебувати у спільності  з Ісусом  Христом, діючи за Його Словом і з вірою у вічність з Богом на Небесах.

Дякуємо Тобі наш Спаситель, що Ти не зійшов з Христа, і що той хто повірив Тобі і віддав Тобі своє життя – омитий Твоєю Кров’ю, отримав прощення гріхів і має впевненість у своєму майбутньому у вічності з Тобою!

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.