У Великодню неділю 9 квітня 2023 року, брати і сестри церкви «Дім Слави Божої» з великим трепетом сходились на це кафедральне служіння. Бо для нашої духовної церковної сім’ї, суттю віри і сповідання є те, що нашою Пасхою є Христос. І тому  кожен очікував прославити та хвалити своїми устами Господа, поклонитись Йому і приймати участь у особливому часі – перебування у Божій присутності та єднання у Причасті Господній.

Розпочалось кафедральне служіння молитвою і  прославленням – воно було по особливому потужним, радісним і веселим! Абсолютно усі присутні, і гості та запрошені також, не могли встояти на місці. Радісними вигуками та оплесками всі підтримували служіння наших левитів і хору!

Урочистості святкуванню, додало служіння євангелізаціного церковного хору! Це був подарунок дорогій церкві.

А потім було поклоніння – помазане Духом Святим і глибоке. Пастор Роман молитвою благословляв Причасть. Така Причасть є могутнім засобом у єднанні з нашим Господом та у отриманні усвідомлення 100% Божого захисту, миру, любові до кожного з нас, наших сімей, церкви і України. Саме через прийняття Господнього Тіла і Крові, християни наповнюються Духовною силою, яка  протистоїть у  молитвах силам темряви і дає повну впевненість у  нашому майбутньому з Богом.

Пастор Роман щиро вітав нас із Пасхою, молився  і благословляв цей день, як Головну подію для християн.  Його проповідь – «Пасха, чи Паска?» була пронизана глибокою мудрістю із Слова Божого, доводила, що наша Пасха (дослівно: пройти мимо) – Ісус Христос за нас у жертву принесений! А охристиянені язичеські  окультні обряди та людські традиції-передання нічого не мають до прощення гріхів, спасіння і вічності з Богом. Тільки дякуючи Ісусу Христу, як Пасці, ми уникаємо покарання. Неоціненним є Господнє Воскресіння, бо воно для нас є гарантією для життя у вічності з Богом.

Святкове кафедральне служіння пройшло на одному подиху! Приємністю для присутніх було пригощення церквою солодощами. Всі розходились наповнені Божими любов’ю  та помазанням! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.