Морок страшної війни фашистської росії в Україні не може затьмити світле і величне свято Духовної Перемоги – Пасхи!

Саме тому у  Великодню неділю 17 квітня 2022 року, брати і сестри церкви «Дім Слави Божої» з великим трепетом поспішали на святкове кафедральне служіння. Бо для нашої духовної церковної сім’ї, суттю віри і сповідання є те, що нашою Пасхою є Христос. Кожен очікував прославити та хвалити своїми устами Господа, поклонитись Йому і приймати участь у особливому часі – перебування у Божій присутності та єднання у Причасті Господній.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Так ми всі вітались, бо віримо і з цим живемо, в очікуванні приходу нашого спасителя за Своєю Живою Церквою.

Потужним, радісним і веселим було наше благословенне прославлення! Абсолютно усі присутні, і гості та запрошені також, не могли встояти на місці. Радісними вигуками та оплесками всі підтримували наших левітів і церковний євангелізаційний хор!

Після особливого і глибокого поклоніння, пастор церкви Роман Продивус у молитві до Причасті, дякував Богу за кожну краплинку Його Крові, яка для нас є очищенням, звільненням і наповненням Божою Силою. Він призвав кожного брата і сестру поклонитись у дусі правди, щоб  Господь допоміг пізнати істину, наповнитись силою Духа Святого, щоб у цей час геноцидної війни, страшенних страждань українського народу, діти Божі могли бути гідними духовними воїнами і своїми молитвами рухати руку Бога до Перемоги України у війні.

Проповідь пастора Романа була надзвичайно могутнім підбадьоренням для пастви! Спочатку пастор від чистого серця привітав усіх із Святом ПЕРЕМОГИ!!! Саме так, зазначив він, що не обмовився. Адже Пасха – це і є найбільша Перемога, яка будь-коли була на Землі.  «..роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, – перемігши їх на Хресті!»  (Колосянам  2:15). Перемога Ісуса над дияволом! Життя над смертю! Добра над злом! Саме ця перемога Ісуса – вселяє в нас сьогодні віру в перемогу в сьогоднішній війні з росією (московією). І як московські варвари не старалися б знищувати Україну та Українців, єдине що їх очікує в кінцевому результаті – це посміховисько, смерть та Божий суд.

А свято Пасхи не може відмінити ніхто – навіть і війна! Тому що – це свято в наших серцях, в яких Духом Святим живе сам «Винуватець» цього свята – Ісус.

І далі продовжувалось свято, яке дійсно розвіювало смуток і переживання того, в чому зараз ми живемо.

Приємним і зворушливим для всіх було поздоровлення дітей церковної недільної школи. Різні за віком дітки читали вірші і співали про те, що Бог зробив на Хресті для кожного з нас, і також говорили про перемогу і щасливе життя в Ісусі Христі.

Несподіваними, досконало підготовленими і дуже талановитими були сольні  вокальні виступи сестер Еліни Денісенкової та Олександри Василашко.

Молодіжне прославлення також порадувало своїм злагодженим виступом.

Святкові виступи завершав церковний євангелізаційний хор і в залі не було тих, хто не співав з хористами і не був переповнений пречудовим настроєм.

Вдячні слухачі  одностайно реагували оплесками і вигуками на всі виступи церковних талантів і за це, а головне за те, що мали нагоду перебувати у радості святкування Христового Воскресіння у церковній сім’ї , всі отримали пригощення смаколиками ( яке ж свято без тортика).

Дякуємо Тобі наш Спаситель, що Ти не зійшов з Христа, і що той хто повірив Тобі і віддав Тобі своє життя – омитий Твоєю Кров’ю, отримав прощення гріхів і має впевненість у своєму майбутньому у вічності з Тобою!

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.