На кафедральному служінні церкви «Дім Слави Божої» у неділю 01.03.20 року, прославлення було гучне і величне . Це створило обстановку щирої радості зустрічі з Богом. А глибоке і зворушливе поклоніння наповнило відкриті серця присутніх вдячністю нашому Господу за приналежність до сім’ї Божої.
Атмосферу наповненості Славою Божою цього зібрання, продовжувало служіння жертви подяки Богу.
Сестра Олександра, дякувала Богу за успішну операцію її доньки, що Бог по милості все повернув на добро. З вірю давала жертву подяки Богу за реальне народження згори її доньки Валентини і її членство у нашій церкві.
Сестра Ніна, дякувала Богу по факту успішної операції на очі, за те що Господь за все попіклувався, також дякувала за членство у церкві і за посвячене служіння пастора церкви, пастора ДЦ та братів і сестер, які молились за неї. З вірою наперед дала жертву подяки Богу за остаточне встановлення її здоров’я і спасіння її дому.
Благословенні сестри отримали велике наповнення Духом Святим під час молитви за них пастора церкви Романа і всієї церковної спільноти.
У особливій Божій присутності, у єдності і любові церква приймала Святе Боже Причастя. У глибокому поклонінні Господу, слова з псалмів торкалися глибин сердець присутніх, кожен мав необхідний час для того, щоб відкрити думки і почуття Богу, розкаятися за неправильні слова, думки, дії, які допускали упродовж місяця, просити прощення за свою слабкість. І з вірою приймати реальне очищення Тілом і Кров’ю Ісуса, висловлюючи свою любов і вдячність за спасіння, зцілення, звільнення та реальні Божі чудеса у житті.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.