Більше місяця народ Держави Україна у надзвичайній військовій звитязі, у єдності: Президент–Парламент-влада-ЗСУ-тероборона-добровольці-волонтери-цивільні,  протистоїть  рашисько-фашистській  путінської орді!!! Описувати відчуття і переживання від втрат, які завдано українцям, усім і в першу чергу нашим дітям, нашим містам і селам, нашій землі не має змоги, бо не існує тих слів…

Є одне глибоке переконання, яке рухає нас до Перемоги – Бог на нашому боці, на боці правди. Ми на своїй Богом даній землі, ми не нападали ні на кого, ми мирний народ, однак Бог дав нам право і дає сил протистояти ворогу, який в рази більший за нас.  Дякувати Богу, що світова спільнота долучається нам допомогою і це надзвичайно суттєво, але безпосередньо воює, проявляючи акти безпрецедентного героїзму – український народ!

Воюють дві українські армії: одна молиться, друга воює!!!

Наша церква «Дім Слави Божої» молиться з першого вечора  війни.  Ми продовжуємо проводити щоденно молитовне служіння – молитва за Перемогу! Ми віримо в те, що наші молитви доєднуються до молитов усіх хто молиться за перемогу України у цій розв’язаній путінською росією війні, і це потужна підстава Богу наближати Перемогу.

Долучайтесь всі хто усвідомлює духовне значення молитви, як для здобуття Перемоги України, так і для захисту наших вояків,  тих хто на передовій, всіх хто забезпечує їх стрій і звичайно для захисту нашого неба. Господи бережи України! Слава Богу за Україну вільну і незалежну!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.