Осінній ранок 29 жовтня цього року видався  надзвичайно теплим і ласкавим. Але кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» в цю неділю, запам’ятається не тільки такою чудовою погодою. Саме у цей день, Бог і церква благословляли нову Божу сім’ю.

Після молитви благословіння служіння, зал стоячи і аплодуючи зустрічав молодят –  брата Павла і сестру Олександру, які зайняли підготовлені їм почесні місця.

Потужна і радісна хвала, помазане і глибоке поклоніння наповнило Божою присутністю всіх в залі. Брати і сестри церкви, гості і запрошені, а головне  – наречений і наречена, надзвичайно уважно слухали і приймали Боже Слово сказане їм і присутнім через пастора Романа, який проповідував на тему: «Сім’я  – дорога для двох» з книги Буття 1: 27-28. Старт  у всіх однаковий, проте, фініш залежить від двох. Це була проповідь – методичка від Небесного Батька, як двом дітям Божим будувати і жити в гармонії в створеній Ним сім’ї. Тому, хто потребує змін в своїх шлюбах, подивіться і почуйте, як Бог радить долати складнощі!

А далі гучними оплесками церква привітала молодят на сцені! Сама шлюбна церемонія, звичайно має встановлений порядок. Однак, для кожної Своєї дитини, наш Батько готує виключно неповторне дійство! Для брата Павла та сестри Олександри, Небесний Батько приготував незабутнє, надзвичайно зворушливе, чуттєве, щире,  веселе та радісне  – вінчання.

Пастор Роман розпочав шлюбну церемонію молитвою. Були щирими і  зворушливими молитви батьків молодят і свідків. Молитви  самих наречених, свідчили про те, що проповідь не просто прослухали, а почули! Сумлінно і щиро молодята обмінялись обітницями.  І після скріплення обітниць підписами, пастор Роман, владою наданою йому Господом урочисто  проголосив Павла   та Олександру – чоловіком і дружиною! Молодята обмінялись обручками, а потім, наші молодята приймали потужну молитву пастора і церкви – молитву благословіння шлюбу!

Пастор Роман благословив першу Причасть сім’ї Бурдяк Павла і Олександри! А на закінчення церемонії вінчання, пастор вручив молодому голові сімейства їх перший офіційний документ, який підтверджує, що їх шлюб – благословенний!!! Щаслива молода пара, приймала вітання братів і сестер церкви, гостей, запрошених і це було надзвичайно зворушливо, радісно і пам’ятно!

Хай буде щасливою ваша сімейна дорога Павло і Олександра! З Богом!!!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.