Ніщо не може затьмарити світле свято Різдва Христового… Ні жорстока війна, ні трагічність втрат, ні сирени повітряної тривоги, ні відключення енергії, ніякий тиск сил темряви – все безсиле у прагненні дітей Божих прославити Свого особистого Спасителя і бути в Його присутності!

У неділю наша духовна сім’я – церква «Дім Слави Божої» зібралась на святкове кафедральне служіння!

Христос народився! Славімо Його! Саме так, брати і сестри вітали одне одного!

Віримо, що Імениннику все було до вподоби: молитва благословіння, гучне, радісне і веселе прославлення, виступ-вітання церковного євангелізаційного хору, помазане і глибоке поклоніння, під час якого кожен відкрив своє серце Йому!!!

Пастор Роман всіх привітав, дякуючи Богу за план Його спасіння людству, який почався саме з цієї доленосної події – Бог воплотився в людину, щоб понести гріхи кожного і викупити від гріха. І саме про це була проповідь пастора «Мій Спаситель». Суть Євангелії (Радісної звістки) – народився Спаситель людей – Ісус Христос. І головне, якщо ціль твоєї віри Небеса, то спасіння можливо тільки, виключно (наголошував пастор) – коли Христос стане твоїм Особистим Спасителем!

Дякуємо Богу і нашим мужнім воїнам Збройних Сил України за можливість святкувати Різдво і прославляти Спасителя! Віримо – Україна переможе!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.