09.08.2020 року, на кафедральному служінні церкви «Дім Слави Божої», обов’язково з дотриманням карантинних вимог, проте, все одно в урочистій, і дуже теплій атмосфері, церква одностайно підтримувала пастора Романа, який  молився за кожного хто був на сцені з тим, щоб Сила Духа Святого сходила на відкриті серця. Всі присутні в залі молились за тих хто прийняв Водне Хрещення, щоб по благодаті кожен з них прийняв Духа Святого з ознакою говоріння на інших мовах.

Подяка Богу за цих братів і сестер! Церква благословила  кожного подарунком з пам’яткою про грандіозну подію їхнього духовного життя.

Величезна дяка Богу за Його надзвичайну присутність Своїм Духом на цьому служінні. І ті які були у залі, і ті котрі були присутні онлайн на служінні, ділились своїм наповненням і переживанням дії Духа Святого!

Так, Бог вірний, люблячий і Він опікується Своїми дітьми!

Церква «Дім Слави Божої», мала приємну нагоду вітати старшого пастора церкви Романа Продивуса з Днем народження. Вітання були водночас і урочистими, і сімейними, дуже щирими, теплими, близькими. Бо за пастора одночасно молились і ті хто був у залі, і ті хто дививсь служіння онлайн, тому це була дуже потужна молитва, причому у багатьох країнах світу!

Молитва за пастора Романа була сильною, у єдності і з особливою шаною та любов’ю. Всі присутні у залі і онлайн – брати і сестри виражали вдячність Богу за його посвячене, вірне і покірне серце, за його любов до Бога і всіх кого Бог йому довірив, за жертовність і невтомність у служінні, за мудрість Божу, яку Господь проявляє через пастора. Одностайно в молитві, просили у Бога благодаті і благословіння у всіх сферах життя і служіння пастора Романа на збудування церкви та примноження Царства Божого.

Благословенний пастор Роман подякував перш за все Богу: за Його вибір для всіх нас і за утворення Своєї церкви, подякував усій церкві за вітання і засвідчив, що усвідомив наскільки він щасливий!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.