Кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» 7 серпня 2022 року було просто чудовим! Надзвичайна Божа присутність наповнила зал з перших слів молитви за благословіння служіння. У помазанні і єдності церковне прославлення і хор прославляли Бога і всі присутні не залишались байдужими!

Радісною, сильною, у єдності і з особливою шаною та любов’ю, була молитва благословіння за іменинника – старшого пастора церкви Продивуса Романа! Вітання було водночас і урочистим, і сімейним, дуже щирим, теплими, близьким. Всі присутні брати і сестри виражали вдячність Богу за його посвячене, вірне і покірне серце, за його любов до Бога і всіх кого Бог йому довірив, за невтомність у служінні, за мудрість Божу, яку Господь проявляє через пастора. Всі одностайно в молитві просили у Бога благодаті і благословіння у всіх сферах життя і служіння пастора Романа на збудування церкви та примноження Царства Божого.

Зворушливе, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку. Пастор Роман призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті. Роздумуючи над Голгофою, молячись, пастор Роман просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.

На цьому служінні особливими були жертви подяки Богу двох сестер.

Сестра Галина дякувала Богу за свободу і душевну і духовну, за милість Бога і відкриття про спасіння і належність до Господнього Дому. Дякувала за церкву і духовну родину, за служіння пастора Романа і навчання по Слову. Дякувала Богу за вірність, а саме за дію закону сіяння і жатви: у цей час війни, вона благословила умовами для життя 6 переселенців  і упродовж 4 місяців допомагає цим людям. Її ж онуки перебували у окупованому Скадовську і по милості Бога, зараз її онуки в безпеці за кордоном. Дякувала Богу за народження онучки Євочки і за 40 років шлюбу з чоловіком, про якого молиться і вірить в благодать його спасіння і служіння Богу.

Благословенна сестра Альона підготувалась і зачитувала всі свої подяки Богу. Перш за все дякувала Богу за Його покров над нею і її життям, за реальний захист від рашиських бомбардувань у Одесі де вона перебувала із донькою. Дякувала за забезпечення та благословіння усіх сфер життя. Особливою була подяка за церкву «Дім Слави Божої», пастора церкви і те навчання по Слову, яке дає мудрість і мир жити у цей час. З вірою наперед дала жертву подяки Богу за належне оформлення права власності на нерухомість її маму, за те щоб Бог благословив її зустріти свою половинку і за Перемогу України в цій війні.

Пастор Роман підтвердив свідчення сестер, щодо їх відданості Богу, церкві і живій вірі. Всі молились  за сестер Галину і Альону, щоб вони обов’язково отримали те в що вірять, і щоб Господь дав їм мудрість і терпіння дочекатися відповіді від Отця Небесного.

Далі всіх наповнила особлива радість – церква молилась за сестру Катерину, як за нового члена нашої церкви. Звичайно ж,  такі молитви особливі! Проте, це була подвійна радість…

Пастор Роман запросив брата Андрія на сцену і пояснив, що сестра Катерина і брат Андрій сьогодні оголосили заручини! Який добрий Бог! В присутності Бога і церкви Катерина і Андрій дали один одному обіцянками вірності, і всі благословили. Молитва була надзвичайно сильною і зворушливою, кожен моливсь докладаючи щирі слова благословіння для цих двох сердець!

Отаке, надзвичайно насичене позитивними подіями, які така рідкість у цей час,  було перше кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» у останній місяць літа!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.