У нашого Господа, для нас є завжди щось, дійсно, особливе і чудове! Таким було кафедральне служіння церкви «Дім  Слави Божої» – сьомого квітня цього року. Звичайно очікувана (у перше кафедральне служіння місяця) Причасть, очікувана зустріч з Богом, радісне і запальне прославлення.

Реальна присутність Бога наповнила присутніх коли брати і сестри поклонялись. Наші левити у абсолютному посвячені співали псалми подяки, і всі у залі шукали Обличчя Господа. Саме цей час на церковних  служіннях неймовірний, бо кожне живе і спрагле по Богу серце має той духовний  зв’язок про який складно описували словами.

Проповідь пастора Романа з Ісаї 53:4-5 – «Надприродній шанс» розкривала, ще глибше розуміння і усвідомлення трьох надприродних речей для людей досягнутих Ісусом Христом на Голгофі: Спасіння, Зцілення, Звільнення!

Далі ж був час поклоніння і Таїнства Причастя… У слові до Причастя, пастор церкви молився про те, щоб розуміння того, що Бог є нашим виходом, що Він завжди і вчасно подає нам руку і наповнює нас Своєю Силою було важливою духовною істиною у нашому житті. Причасть ми приймаємо виключно по вірі. Молячись, пастор Роман призивав Господа, щоб Його чистота і сила Духа Святого наповнювала наші недосконалі серця і Його мир та спокій панували у кожному з нас, а також щоб Сила нашого спасителя утверджувала нас у Перемозі


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.