Перше кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» – 7 січня 2024 року було радісним, наповненим, очікуваним! Лунала молитва і хвала, а потім всі присутні в залі активно виспівували хвалу і славу Господу нашому Ісусу Христу. Прославлення було в особливому піднесенні!

Пастор Роман дякував Богу за рік, який настав і благословляв усіх присутніх, щоб шукаючи Бога, отримували духовну наснагу та відкриття і служили Богу щирим серцем.

Наповнене, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку. Пастор Роман призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті. Молячись, пастор Роман дякував Господу, за те, що Він зійшов на Землю в образі людини, щоб виконати план Божого спасіння людства. Просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках, і це сила для отримання Перемоги.

Також, видалось особливим і служіння – жертва подяки Богу! Сестри  Ірина та Тетяна подякувала Богу за минулий рік : за захист, забезпечення, підтримку і відповідь на молитви. З вірою сестри дали жертву подяки за спасіння дому, і за благословенний і забезпечений Богом рік перемог у всіх сферах життя. Молитви, які здійснювались за сестер, були ревними і в єдності, проголошувались будівничі слова віри про реальну дію Божої благодаті на вирішення і виповнення всього за,  що вони дали жертви подяки Богу.

Визначальною була проповідь пастора Романа з Псалма 55:9 – «Докінчу справу свою» про те, що 2024 рік, це рік отримання відповіді на всі свої справи: молитви, віру, служіння, особисте життя на які не отримав у минулому році, а можливо уже тривалий час в очікуванні. Бути в Бозі і з Богом це той процес коли ми впевнені у Його вірності і що Він не стомлюється чути і відповідати Своїм дітям. Головне бути щирим Його дитям!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.