Кожен християнин, який не є номінальним, а дійсно живе Словом нашого Бога, з нетерпінням очікує можливості бути у єдності з Тілом Господа – церквою, і учасником Причастя. Тим паче в цей тяжкий воєнний час, тільки церква є самим безпечним місцем під захистом Бога. А так, як наша церква  «Дім Слави Божої» є живим Тілом Христа, то кожне кафедральне служіння церкви, і зокрема, перші служіння місяця є очікуваними, бажаними і неформальними.

Таким і було кафедральне служіння 6 листопада 2022 року.

Серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком, відкрило радісне і гучне прославлення, а глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку , і підготувати серця , щоб гідно прийняти Причасть.

У глибокому поклонінні Господу, слова з псалмів торкалися сердець присутніх, кожен мав необхідний час для того, щоб відкрити думки і почуття Богу, розкаятися за неправильні слова, думки, дії, які допускали упродовж місяця, просити прощення за свою слабкість. Пастор просив Бога очищати наші серця, і щоб усі з вірою приймати реальне очищення Тілом і Кров’ю Ісуса, висловлюючи свою любов і вдячність за спасіння, зцілення, звільнення, охорону від тиску сил темряви через війну і пандемію, та за реальні Божі чудеса у житті.

Щирими були жертви подяки Богу від сім’ї брата Олександра і сестри Марії, сестер Олександри та Софії.

Ця благословенна молода сім’я були дуже лаконічними і дали жертву подяки за своє абсолютне уздоровлення (обох) і за спасіння родичів.

Сестра Олександра давала жертву подяки по факту і вірою. По факту дякувала Богу за народження правнука, здорового і міцного, за успішно проведену надзвичайно складну операцію доньки  за кордоном і за те, що Бог абсолютно все контролював, бо все пройшло відмінно. І всі небезпеки позаду. Дякувала за церкву, як сім’ю  яка і підтримка, і допомога, і тверезе навчання, і дієва молитва. З вірою давала жертву подяки за скорішу реабілітацію післяопераційну доньки, щоб ніколи більше не торкавсь її ніж хірурга, за хорошу роботу для неї, і головне за спасіння кожного її рідного і близького.

Помітним було переповнене серце вдячності сестри Софії, бо від із надлишку в серці говорять вуста. Всього не перерахувати: зцілення щитовидної залози,  народження шостого онука в родині, охорона її майна під час пожежі в її домі і абсолютне забезпечення в ремонті після пожежі, за зцілення сестер старшої і молодшої, за навчання з проповідей, які дали їй сил пройти всякі спокуси, страхи і сумніви – погодитись на операцію і далі переживати абсолютні благословіння Божі. З вірою дала жертву подяки за реальне спасіння чоловіка, дітей, і численної родини.

Вся церква підтримала  пастора Романа в молитві за сестер і брата. З вірою і в єдності всі благословляли цю жертву подяки, щоб кожен хто дав її побачили реальні Божі відповіді.

Підбадьорюючою була проповідь пастора Романа «У в’язниці»,  з книги Дії святих апостолів 5:18, бо основне, що звучало з кожного слова проповіді, це – Бог завжди поруч з тобою, де б ти не був і яка б скрута у тебе не була. Тільки вір Йому, не сумнівайся, долай страх та сумнів хвалою і подякою Богу,  і молитвою до Нього.

Добре в Домі Божої Слави!!!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.