2021 рік є для церкви «Дім Слави Божої» роком досягнень! У рік досягнень, своє перше кафедральне служіння у червні місяці, церква проводила у новому залі! Тому, увага! Змінилась наша адреса служінь  у м. Чернівці , а саме Театральна площа, 5 приміщення ЦПК (будинок Текстильників), 3-й поверх! Будемо раді вас бачити щонеділі о 10 годині!

Відповідно можна зрозуміти, що всі ми були сьогодні у особливо піднесеному і урочистому настрої. Ми йшли на зустріч з нашим Господом, щоб у єдності подякувати Йому за нові можливості і досягнення для церкви, та й звичайно для кожного члена церкви.

Дотримуючись усіх заходів епідемічної безпеки, зал наповнювався людьми. Всі раділи, розглядались, вітали один одного. Запальне і радісне прославлення відкрило серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним Батьком. Атмосферу наповненості Славою Божою цього зібрання, продовжувало служіння – жертви подяки Богу.

Жертва подяки Богу, сестри Тетяни Лапіної, була по факту відповіді Бога на молитви. Дякувала за те, що Бог торкнувся її серця і благословив переосмисленням багатьох речей в житті, що принесло їй реальний мир у серце. Дякувала за ДЦ і пастора Ірину, за братів і сестер церкви. Особливо дякувала  за свого чоловіка, доброго і мудрого, за його надзвичайне зцілення від радикуліту. Сестра невтомно продовжує дякувати Богу за її зцілення і звільнення від раку 4 ступеня –  вже 4роки і 9 місяців свободи і повноцінного життя.

Сестра Таня Маслюк була небагатослівною, але її  свідоцтво і подяка були зворушливими. Вона подякувала Богу за те, що на це кафедральне служіння, приїхала на власному авто. Навіть в глибоких своїх мріях їй не здавалось це можливим, але Батькові можливо все!

Пастор Роман прокоментував, принесені жертви подяки, підбадьорюючи усіх тим, що у рік досягнень кожен може вірити, мріяти, діяти і  досягати, бо з Богом можливо все отримати. Благословенні сестри отримали велике наповнення під час молитви за них пастора церкви Романа і всієї церковної спільноти.

У особливій Божій присутності, у єдності і любові церква приймала Святе Боже Причастя.  У глибокому поклонінні Господу, слова з псалмів торкалися глибин сердець присутніх, кожен мав необхідний час для того, щоб відкрити думки і почуття Богу, розкаятися за неправильні слова, думки, дії, які допускали упродовж місяця, просити про захист, про прощення за свою слабкість. І з вірою приймати реальне очищення Тілом і Кров’ю Ісуса, висловлюючи свою любов і вдячність за спасіння, зцілення, звільнення та реальні Божі чудеса у житті.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.