Кафедральне служіння 6 березня 2022 року у  церкві «Дім Слави Божої» проходило у дусі єднання та молитовної підтримки наших воїнів, тероборонців, волонтерів, всіх хто став на захист України від віроломного нападу путінської орди. Наша  багатостраждальна Батьківщина вже 11 днів і ночей в надприродному Божому помазанні бореться проти загарбників, всі українці у поклоні схиляються перед героями і військовими і мирними жителями, котрі віддали своє життя за незалежність і свободу українського народу,молитви безперестанно підносяться до Батька за те, щоб наші оточені загарбниками, героїчні міста і села встояли і боролись.

Ми християни, маємо єдине уповання на Господа нашого і Спасителя, тому на цьому служінні всі молитви та ісповідання принесені Богу за Перемогу України.

І відповідними були жертви подяки сестер Людмили і Олександри.

Сестра Людмила принесла жертву подяки  за збереження Богом її дітей, які мали з Києва поїхати в передмістя, а в результаті їм вдалось приїхати в Чернівці. Там куди вони мали прибути через бомбардування все було знищено. Дякувала за пастора церкви і за молитви церкви. З вірою наперед дала жертву подяки Богу за надприроднє чудо від Бога –перемогу України над нелюдським загарбником.

Сестра Олександра також дякувала Богу за благословенний переїзд її доньки до свого сина. Дякувала за те, що щоденні молитви у церкві за  перемогу України в цій війні, дають сил не падати духом, бути сильною, щоб стояти в рядах духовної армії нашого Господа. З вірою наперед дала жертву подяки Богу за якнайскорішу Перемогу України над російським фашизмом.

Причасть, яку приймали брати і сестри на цьому служінні, була могутнім засобом у єднанні з нашим Господом та у отриманні усвідомлення 100% Божого захисту, любові до кожного з нас, наших сімей, церкви і України. Саме через прийняття Господнього Тіла і Крові, християни наповнюються Духовною силою, яка  протистоїть у  молитвах силам темряви і дає повну впевненість у Божій  перемозі  України над російським загарбником.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.