Кожен християнин, який не є номінальним, а дійсно живе Словом нашого Бога, з нетерпінням очікує можливості бути у єдності з Тілом Господа і учасником Причастя. А так, як наша церква  «Дім Слави Божої» є живим Тілом Христа, то кожне кафедральне служіння церкви, і зокрема, перші служіння місяця є очікуваними, бажаними і неформальними. Таким і було кафедральне служіння 5 листопада 2023 року, перше служіння останнього місяця осені.

Радісне і гучне прославлення, відкрило серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком. Запальною і змістовною була нова пісня прославлення!  Глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку, зануритись у Його присутність!

Причасть наповнює нас вічним життям. Причасть це духовний акт єднання з Господом і Його сім’єю. Схиляючи голови і серця у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти Господню Причасть. Його жертва досконала, і це дає нам право жити по благодаті у повноті Божих благословінь. Потужними були слово і  молитва пастора Романа до здійснення цього Таїнства. Пастор Роман просив Бога наповнити Своєю силою життя, силою вічності наші дух і душу, силою для Перемоги.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.