Особливим і урочистим є кожне перше кафедральне служіння місяця.  Церква «Дім Слави Божої» в благоговінні об’єднується, приймаючи Причастя.

На такому служінні, 5 вересня 2021 року, нас єднало радісне прославлення та хвала нашому Господу. Ми раділи, виспівували слова вдячності і утверджували велич нашого Бога!

Наповнене, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку, відкрити глибини свого серця, дати повну владу Духу Святому робити Свої надприродні речі, очищуючи і наповняючи Божою любов’ю. І саме в такий  час, церква у благоговінні приймала  Святе Причастя. Пастор Роман молився і кожен зосереджував свій погляд на Голгофі, призивав Господа, щоб Його чистота і сила Духа Святого наповнювала недосконалі серця і Його мир та спокій панували у кожному з нас.

Це потужне служіння продовжувалось значимими  для церкви подіями.

Уся церковна родина благословляла і молилась за нового члена церкви. Сестра Євгенія висловила свою добру волю і стала членом нашої живої Божої сім’ї. Пастор Роман радо привітав її та роз’яснив для всіх присутніх, життєву необхідність для вічності з Богом, такого рішення. Пастор говорив, про те, що Бог утворив церкву і Він прийде саме за нею, бо так сказав  у Своєму Слові. Це не дискусійне питання, це питання життя у вічності про яку мріє кожен справжній християнин і тому, всі присутні раділи за сестру, яка усвідомлюючи Божі істини, стала членом Тіла Христового.

Молитись за дітей і благословляти їх на  початку нового навчального року, це не просто традиція чи якийсь обряд, для нашої церкви це духовна позиція щодо  дії Бога в житті дітей. Тому, на цьому кафедральному служінні пастор Роман проповідував про важливість такої молитви  і це було підбадьорення основане на Слові Божому.

Пастор Роман і вся  церква у єдності і в усвідомленні духовного захисту,  молилися, благословляючи   всіх дітей (дошкільнят, за учнів, за студентів усіх рівнів). І голосно вся церква скандувала: « Ми вас благословляємо!».


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.