Кожної неділі, зранку брати і сестри самої благословенної  церкви «Дім Слави Божої», поспішають на зустріч із Батьком. Звичайно, кожне служіння має вагу для живих християн. Проте,  перше  кафедральне служіння у новому місяці – особливе. Воно особливе – Причастям.

О! Яке потужне відбулось служіння в неділю 05.02.2023 року! Не дивлячись на справжню зимову погоду з снігами і заметами, вірні Богу прийшли, приїхали, добрались, щоб стати причетними до Таїнства.

Спочатку усіх підбадьорило, наше прославлення і хор гарними і радісними псалмами Хвали.

А під час глибокого поклоніння кожен шукав спілкування з Господом, реального наповнення силою і помазання Духа Святого, усвідомлення грандіозності нашого Бога. Кожен готував своє серце, щоб гідно прийняти Тіло і Кров Христа. Пастор Роман моливсь і просив Бога, щоб Господь торкнувся самої глибини сердець присутніх у залі з тим, щоб ще раз пережити і осягнути сакральність прийняття Тіла і Крові Христа. Щоб Дух Святий торкнувся кожного в цьому залі, омив, очистив, забрав гріх і натомість наповнив Своїм миром, силою, любов’ю.

На цьому кафедральному служінні двоє сестер принесли Господу жертву подяки за Його дію у їх житті. Сестра Олена, дякувала Богу за те, що Він завжди поруч і за реальне зцілення її від хвороб, особливо за потужний захист під час її хвороби Govid-19. Дякувала церкві, яка молилась і це теж було для неї особливою підтримкою.

Пастор Ірина дала жертву подяки Богу за те, що Він її вибрав, спас, що вона є Його дитям і домашня Богу. Дякувала за 2022 рік, рік  партнерства з Богом: за те, що усвідомила значення української мови під час війни, вона опанувала українську, отримала відкриття, що Господь виключно її особистий Спаситель, прожила страшний рік війни під Його захистом. З вірою дала жертву подяки Богу за перемогу  в країні, особистому житті, служінні, і навернення чоловіка і сина до Бога та повернення їх у нашу церкву.

З особливою любов’ю церква підтримала ревною молитвою пастора Романа, який молився за сестер, благословляючи їх в ім’я Ісуса Христа у рік Перемоги отримати все, про що вірять.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.