Осінь 2022 року, прийшла як за календарем так і за погодними умовами, проте, ніщо не могло вплинути на особливість першого осіннього кафедрального служіння церкви «Дім Слави Божої»!

Служіння видалось надзвичайно насиченим.

Хвала, псалми прославлення дали можливість усім отримати почуття радості і бадьорості. Молитви за вирішення потреб, Перемогу та духовне пробудження України і за служіння десятин і пожертв були наповнені вірою !

Неперевершеним був час поклоніння, в реальному Божому помазанні. Бо саме так,  всі присутні в залі і ті хто долучився он-лайн,  мали змогу підготувати свої серця до духовного акту – Причасті.

Пастор церкви Роман Продивус, призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті. Він просив Господа наповнити братів і сестер Своїм життям, щоб омити, очистити, забрати гріх і все негативне. А натомість, кожного наповнити Своїм миром, силою, любов’ю. З подякою моливсь пастор Роман за єдність, розуміння та любов у церкві.

Жертву подяки на цьому кафедральному служінні давали сестри Людмила і Олена. Вони об’єднувались у подяці Богу за захист у цей страшний час війни їх життя і сімей , за захист Буковини – за закрите небо, за церкву «Дім Слави Божої», пастора церкви і його служіння і навчання, служителів, за молитовні підтримки. Сестра Олена, дякувала за особливе забезпечення, бо Господь благословив її з онучкою відпочинком і реальним оздоровленням, а також Господь відповів на молитви щодо нових клієнтів.

Перед молитвою за сестер, пастор сказав про те, що страшно там де немає Бога, і важливо не де ти, а з Ким ти, і свідоцтва сестер тому підтвердження: з Богом все можна пройти!

Молились всією церквою також за сестру Лілю! Алілуя – церква зростає! Пастор говорив, про те, що Бог утворив церкву і Він прийде саме за нею, бо так сказав  у Своєму Слові. Це не дискусійне питання, це питання життя у вічності про яку мріє кожен справжній християнин і тому, всі присутні раділи за сестру і молитва була будівничою для її життя і служіння Богу.

Дякувати Богу і Збройним Силам України за можливість нам здійснити молитву благословіння дітей  на  початку нового навчального року! На цьому кафедральному служінні церква у єдності і в усвідомленні духовного захисту, здійснювала молитви за дітей та за служителів дитячого служіння. Це потужно, що пастор міг провести ці індивідуальні молитви у підтримці церкви, це наша віра, а Бог приходить на віру!

Отаким чудовим, насиченим на події, правдивим у проповіді, потужним у хвалі і поклонінні, глибоким у Причасті і щирим у подяках було це служіння!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.