Кожної неділі, зранку брати і сестри самої благословенної  церкви «Дім Слави Божої», поспішають на зустріч із Батьком. Звичайно, кожне служіння має вагу для живих християн. Проте,  перше  кафедральне служіння у новому місяці – особливе. Воно особливе – Причастям.

О! Яке потужне відбулось служіння в неділю 04.02.2024 року! Вірні Богу прийшли, приїхали, добрались, щоб стати причетними до Таїнства.

Спочатку усіх підбадьорило, наше прославлення гарними і радісними псалмами Хвали. Сильними були Слово до молитов за вирішення тимчасових потреб, за служіння десятин і пожертв, і за Перемогу та пробудження.

Під час поклоніння всі присутні занурились у духовну присутність Господа. Нова пісня поклоніння про те, що Бог поруч  і в боротьбі радіємо, бо Він поруч і Він веде нас і ми ніколи не залишені Ним, була по особливому зрозуміла і по серцю.

Причасть, яку приймали брати і сестри на цьому служінні, була могутнім засобом у єднанні з нашим Господом та у отриманні усвідомлення 100% Божого захисту, любові до кожного з нас, наших сімей, церкви і України. Саме через прийняття Господнього Тіла і Крові, християни наповнюються Духовною силою, яка  протистоїть у  молитвах силам темряви і дає повну впевненість у Божій  перемозі  України над російським загарбником, особистих перемог і відповіді на молитви.

На цьому кафедральному служінні сім’ї Баланецьких Івана і Оксани та Строїч Петра і Тетяни принесли Господу жертву подяки за Його дію у їх житті. Сім’я пастора Івана, дякувала Богу за захист і вірність у продовж 2023 року, і з вірою наперед дали жертву подяки за власне житло, за успішну здачу донею Роксоланою випускних тестів і за її вступ до ВУЗу.

Особливою була жертва подяки сім’ї Строїч, благословенні добирались на це служіння із Івано-Франківська – 140 км в один бік! Але вони щасливі: сестра Таня пройшла складний рік, їй виставили діагноз – онко, і коли вона вчергове почула Слово євангелізації від подруги Вахнівської Ірини, то не відвернулась, а Господь був вірним і от вона жива, все йде на покращення, вона прийняла Водне Хрещення, і заявила про членство в церкві. Описує неймовірний період отримання духовних відкриттів, дякувала всій церкві і пастору Роману, за духовний труд за їх родину. Брат Петро  даючи жертву подяки Богу, дякував за радість пізнання Бога і приналежність до Його дому, дякував, за величезну підтримку церкви і молитви коли з ним стався серцевий напад і Господь зберіг йому життя, дякував за пастора ДЦ Ірину і її неухильну наполегливість щодо їх з дружиною народження згори.

Перед молитвою пастор Роман пояснював, що служіння жертви подяки Богу це і є проповідь про Живого Бога і Його дію. З особливою любов’ю церква підтримала ревною молитвою пастора Романа, який молився за ці благословенні сім’ї, благословляючи їх в ім’я Ісуса Христа у рік досягнень отримати все, про що вірять.

А далі брат Петро і сестра Таня залишились на сцені, бо церква з великою радістю молилась за них як за нових членів церкви «Дім Слави Божої». Молитва дійсно була наповнена бадьорістю і радістю, бо їх свідчення, як Бог діє по відношенню до Своїх дітей, окрилює своєю справжністю і реальністю, що Бог живий, і головне це майбутня вічність з Ним на Небесах.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.