Час невблаганний і вже осінь… Перше кафедральне служіння вересня місяця для нашої церква «Дім Слави Божої» завжди надзвичайно насичене подіями.

На такому служінні, 3 вересня 2023 року, нас єднало радісне прославлення та хвала нашому Господу. Ми раділи, виспівували слова вдячності і утверджували велич нашого Бога!

Спочатку всі запрошені були глядачами гарного виступу нашого дитячого служіння. Дітки нашої недільної школи привітали  5 випускників гарними побажаннями. А ті в свою чергу щиро дякували викладачам, друзям, церкві. Лунали слова зворушливої пісні. А потім старший служитель – сестра Наталія вручила випускникам відповідні дипломи. І всі учасники цього дійства були нагороджені гучними оплесками

Наповнене, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку, відкрити глибини свого серця, дати повну владу Духу Святому робити Свої надприродні речі, очищуючи і наповняючи Божою любов’ю. І саме в такий  час, церква у благоговінні приймала  Святе Причастя. Пастор Роман молився і кожен зосереджував свій погляд на Голгофі, призивав Господа, щоб Його чистота і сила Духа Святого наповнювала недосконалі серця і Його мир та спокій панували у кожному з нас.

Це потужне служіння продовжувалось наступними подіями.

Пастор Роман запросив на сцену брата Павла і сестру Олександру та  пояснив, що ці  діти Божі сьогодні оголосили заручини! В присутності Бога і церкви Павло і Олександра дали один одному обіцянками вірності, і всі благословили. Молитва була надзвичайно сильною і зворушливою, кожен моливсь докладаючи щирі слова про  Божий захист та благословіння для цих двох сердець!

Молитись за дітей і благословляти їх на  початку нового навчального року, це не просто традиція чи якийсь обряд, для нашої церкви це духовна позиція щодо  дії Бога в житті дітей.

Тому, на цьому кафедральному служінні пастор Роман розтлумачував про важливість такої молитви  і це було підбадьорення основане на Слові Божому.

Пастор Роман і вся  церква у єдності і в усвідомленні духовного захисту,  молилися, благословляючи   всіх дітей: спочатку дошкільнят, потім учнів 1-9 класів,  старшокласників і студентів навчальних закладів усіх рівнів. Була ще одна молитва, і це теж був прояв любові і опіки церкви нашої за дітей, які із-за війни не змогли бути у залі, проте молитва – це духовне поняття, тому церква молилась і благословляла всіх наших діток там де вони перебувають. Особливою на такому служінні є молитва за вихователів і помічників дитячого служіння – недільної церковної школи. Дуже зворушливо пастор Роман розповідав про важливість цього служіння, про посвяченість тих хто був на сцені. Тому молитва в залі була одностайна і сильна!

І голосно вся церква скандувала: « Ми вас благословляємо!».

Отаким, надзвичайно насиченим позитивними і в духовному сенсі потужними подіями було кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» у перший місяць осені!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.