У неділю 3 квітня 2022 року, кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої», розпочалось, як завжди молитвою і потім лунала гучна, підсилена церковним євангелізаційним хором,  хвала Богу.  Для братів і сестер церкви такі служіння (перше кафедральне служіння місяця) є особливо очікуваними, адже це служіння Причасті.

У час цієї жорстокої нелюдської агресії рашиської імперії проти України і українців, неоголошеної дикунської війни, у час трагічних подій і переживань, саме церква є осередком де кожен народжений згори християнин знаходить розраду, підкріплення духу і силу стояти в молитовному проломі за нашу Перемогу.

Особливим на цих служіннях є поклоніння, саме таким: глибоким, помазаним, змістовним було поклоніння 3 квітня. Бог наповнив Своєю присутністю весь зал і торкався Духом Святим присутніх.

Пастор церкви Роман Продивус, призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті. Він просив Господа наповнити братів і сестер Своїм життям, щоб омити, очистити, забрати гріх і все негативне. А натомість, кожного наповнити Своїм миром, силою, любов’ю. З подякою моливсь пастор Роман за єдність у церкві, за чудеса які вірний Бог продовжує здійснювати по щоденних церковних молитвах за Перемогу у цій російській війні в Україні.

Надзвичайно зворушливою, була молитва пастора Романа за те, щоб Бог дав сили українцям пережити виявлені наджорстокі військові злочини ординських дикунів у звільнених ЗСУ містах Київської області, всі присутні плакали молячись і просячи Бога про Його дію в серцях тих хто це пережив. З вірою проголошувались слова на підставі Слова Божого про нашу Перемогу.

Сестра Ангеліна, яка вийшла дати жертву подяки Богу, була лаконічною. Вона подякувала Богу, який знаючи все наперед, 40 років тому, дав їй росіянці цю прекрасну землю, яка для неї рідна і вона її приймає як Богом визначену для неї. Бо переконана, що Бог Україні дав і землю і мову. Дякувала Богу за живу церкву «Дім Слави Божої», бо це її сім’я. З вірою наперед дала жертву подяки за капітальний ремонт її будинку після нашої Перемоги!

Звичайно, пастор церкви і всі хто був у залі молились за сестру і за дію Бога в її житті, саме так як вона вірить – після Перемоги України у цій війні над російським фашизмом.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.