Глибоке і помазане Причастя, підбадьорююча жертва подяки, радість за нового члена церкви, натхненна Духом Святим проповідь, саме таким  – насиченим важливими подіями, видалось кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» – 2 жовтня 2022 року.

Серця присутніх в залі звеселило і запалило гучне і радісне прославлення. Помазаними були молитви за дітей і дитяче служіння, за вирішення потреб, за служіння десятин і пожертв, за Перемогу і Пробудження.

Під час поклоніння, Господь просто наповнив Собою зал і всіх присутніх, Його дотик змінював усіх і кожен віддавав Йому все своє потаємне, серця у розкаянні підготувались до Причасті. В такий час пастор Роман моливсь і просив Бога, щоб кожен хто прийматиме Тіло і Кров Ісуса Христа, наповнився Його життям. Щоб Дух Святий торкнувся кожного в цьому залі, омив, очистив, забрав гріх і натомість наповнив Своїм миром, силою, любов’ю. Щоб кожен утвердився у своєму майбутньому у вічності з Господом!

Також, видалось особливим і служіння – жертва подяки Богу! Сестра Валентина давала жертву подяки Богу за Його милість до всіх сфер її життя, за пастора церкви Романа і за його вчення по Слову Божому, за захист Божий. З вірою дякувала Богу за реальне спасіння дорогих її серцю людей, за яких вона молиться.

Уся церковна родина благословляла і молилась за нового члена церкви –   сестру Анну. Пастор перепитав, Аню чи це її власне рішення – і вона категорично підтвердила, що так. Пастор Роман щиро радів за Аню, бо ми всі в церкві знали її з народження, і зараз стали свідками її духовного зростання, і немає вищої нагороди для матері, яка своєю вірою і життям у Бозі стала прикладом для доні! Також пастор повторив істину, що Бог утворив церкву і Він прийде саме за нею, бо так сказав Він у Своєму Слові. Це не дискусійне питання, це питання життя у вічності. Такою от видалась особлива і потужна молитва за нового члена церкви «Дім Слави Божої». Під оплески залу,  сестра прийняла подарунок від церкви.

Проповідь пастора Романа була надзвичайно євангелізаційною. І істини книги пророка Ісаї 53:4-6, по-новому ставали відкриттями про методи отримання того, що Ісус Христос дав людям на Голгофі – спасіння, зцілення і звільнення!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.