Стійке тепло, свіжість і лагідність літнього ранку… Навіть жорстока війна, не може вплинути на природні процеси створені Богом!  Вже розпочався липень, і це перше служіння місяця, яке завжди є особливим і неповторним для церкви «Дім Слави Божої» – Причастя.

Спочатку усіх підбадьорило, наше служіння прославлення гарними і радісними псалмами Хвали.

Наповненими були церковні молитви, особливо за Перемогу України і пробудження.

Нова пісня поклоніння – «Обізвися до нас» торкалася сердець, наповнюючи впевненістю вірності Бога і Його допомоги. Глибоким і помазаним було поклоніння, кожен присутній переживав духовні особисті відносини з Господом.

Призвавши Божу благодать Пастор Роман, здійснив молитву до причасті. Роздумуючи над Голгофою, пастор говорив, про те, що без цієї Жертви ми б не мали ні спасіння, ні зцілення, ні звільнення. Причасть наповнює нас вічним життям. Причасть це духовний акт єднання з Господом і Його сім’єю. Схиляючи голови і серця у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти Господню причасть. Його жертва досконала, і це дає нам право жити по благодаті у повноті Божих благословінь.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.