Ми увійшли в літо 2024 року! Час, який переживає наша Україна жорстокий, надскладний, страшна війна і великі втрати, проте ми діти Бога Живого продовжуємо стояти в молитовному проломі за Перемогу. Саме на кафедральних служіннях Бог наповняє нас Своєю силою і підкріпляє нашу віру стояти до Перемоги. А особливою міццю Божою наповнюємось на служіннях церковної Причасті!

Саме тому, перше кафедральне служіння  червня очікувалось з трепетом і радістю, бо це служіння церковної Причасті!

У неділю 2 червня,  прославлення було гучне і величне. Це створило обстановку щирої радості зустрічі з Богом. Всі молитви кафедрального служіння були в єднанні. А глибоке і зворушливе  поклоніння наповнило відкриті серця присутніх вдячністю нашому Господу за приналежність до сім’ї Божої. Переживання близькості Бога, ніжність Духа Святого наповнювала кожного в залі. Такий час просто необхідний для кожного християнина, це одна із основних можливостей бути наповненим Божим Духом відчувати мир, радість і любов.

Пастор Роман призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті. Роздумуючи над Голгофою, молячись, пастор Роман просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.

Слово, яке Бог дав нам через проповідь пастора Романа «Воля Бога» з Євангелії від Матвія 6:10, чітко окреслило що таке – воля Бога, і категоричність Слова Божого є безумовна! Воля Бога це те, що для людей є добро, приємність і досконалість! Проповідь пастора підбадьорила тих, хто прийняв і окреслила  шляхи життя у волі Божій.

Дякуємо Богу за те, за чудо покаяння на цьому кафедральному служінні!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.