Сьогоднішнє, перше у травні,  кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» було особливим. У залі царювала Божа атмосфера миру, радості і любові.  Адже на цьому служінні всі хто прийшов, очікував прийняти від Батька те, що Він приготував для кожного і звичайно, таке служіння ще одна можливість з’єднатися з Господом через Причастя.

Хвала лунала, щирі  і радісні посмішки наповнювали зал і байдужих не було, бо наша церква уміє славити Господа!

Після радісної хвали на сцену з тим, щоб дати жертву подяки Богу, піднялись сестра Таня та сім’я Поліщуків.

Сестра Таня була щирою дякуючи Богу за те, що отримала відповідь на всі молитви: Бог зберіг, і вірою зберігатиме її і її дім від коронавірусу, вони з чоловіком зробили ремонт і оновили всю обстановку у домі, Господь уже майже 5 років, як звільнив її від раку 4 степені і вона відчуває себе молодою і бадьорою ( не дивлячись що їй через два роки буде сімдесят років), по милості всі фінансові питання Бог наповняє в достатку, її донька процвітає як дружина, мати і Господь благословив її доброю роботою. Подякувала за реальний Божий прорив у всіх сферах свого життя саме в цей час!

Зворушливими були і сестра Олена та брат Олександр, вони давали жертву подяки Богу за Його допомогу і реальну участь у всіх сферах їх життя. Дякували за зцілення від коронавірусу, зцілення її від цукрового діабету і перелому руки, за благословенного сина і невістку Дашу, яку прийняли як доньку і за щастя у близькому терміні стати дідусем і бабусею, з вірою у здорову вагітність і благословенні пологи. Брат був небагатослівним, проте сказав слова, які передали всю глибину його подяки: «я кожного разу відчуваю, що Бог за мене, Він поруч, Він мене захищає».

Пастор Роман перед молитвою за сестер і брата, роз’яснив, що жертва подяки це доказ того, що Бог необмежений нічим, лиш нашою вірою. Тому необхідно своєю вірою давати Йому більше можливостей, щоб отримати Боже «так»!

Після наповненої живим Божим Словом проповіді пастора Романа «Виправдані вірою» ( Римлян 5:1), церква готувалась до Причасті. Наповнене, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку. Пастор Роман призвавши Божу благодать, здійснив молитву до причасті. Роздумуючи над Голгофою, молячись, пастор Роман просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.