На кафедральному служінні церкви «Дім Слави Божої» у неділю 02.04.23 року,  прославлення було гучне і величне. Це створило обстановку щирої радості зустрічі з Богом.

Глибоке і зворушливе  поклоніння наповнило відкриті серця присутніх вдячністю нашому Господу за приналежність до сім’ї Божої, за захист у страшенному тиску сил темряви через війну. У особливій Божій присутності, у єдності і любові церква приймала Святе Боже Причастя.  У глибокому поклонінні Господу, слова з псалмів торкалися глибин сердець присутніх, кожен мав необхідний час для того, щоб відкрити думки і почуття Богу, розкаятися за неправильні слова, думки, дії, які допускали упродовж місяця, просити прощення за свою слабкість. І з вірою приймати реальне очищення Тілом і Кров’ю Ісуса, висловлюючи свою любов і вдячність за спасіння, зцілення, звільнення та реальні Божі чудеса у житті і сто відсотковий захист.

Атмосферу наповненості Славою Божою цього зібрання, продовжувало служіння – жертви подяки Богу.

Сестра Альона, дякувала Богу: за церкву, пастора, служителів, вчення церкви: за здачу мультитесту і вступ в Академію будівництва на бюджетну форму навчання і заочну форму на економічний факультет; за те, що Бог повернув украдені шахраями у неї 10000 грн.; за закриття кредиту в банку; за успішну покупку квартири матері біля її квартири; за те, що Бог навчив її прощати і це реально полегшило  її життя; за те, що Бог дав друзів, хоча Головним другом для неї є Господь; за можливість лікування матері і доньки; за захист її сімї і майна. З вірою наперед дала жертву подяки за якнайскорішу Перемогу України у війні, за успішний і вигідний продаж квартири, за перемогу у проекті і призове місце, за остаточне зцілення мами, і звільнення від боргу. А ще сестра продекламувала авторського вірша і це також були слова віри про незламність народу України і перемогу, яку дасть нам наш Бог.

Благословенна сестра отримала велике наповнення Духом Святим під час молитви за неї пастора церкви Романа і всієї церковної спільноти.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.