Наш Бог люблячий, благословляючий, вірний і всі, хто прийшов на перше кафедральне служіння, самої благословенної церкви «Дім Слави Божої» 2 січня 2022 року, змогли в цьому переконатись.

Перш за все – радісна хвала дозволила всім присутнім отримати духовне благословіння присутності нашого Господа. Всі відкривали свої уста славлячи Господа, прославляючи Його, дружно колядуючи Ісусу Христу, що народився.

Коли всі схилили голови в поклонінні, то у кожного видалась можливість в Дусі Святому розкрити своє серце Батькові, отримати від Нього мир, спокій, відповідь на потаємні питання,а хтось просто насолоджувався перебуваючи в Його любові. Надзвичайно потужний час на служіннях Причасті!

Церква з насолодою приймала вітання  церковної недільної школи присвячені Різдву нашого Господа Ісуса Христа!

Наші дітки просто чудові, ми всі скучили за їхньою щирістю, старанністю, безпосередністю… Слухаючи вірші про народження Спасителя, підтримуючи їх коли вони співали, роздумуєш про те, що от у такій простоті,  наші діти переконливо сповістили всім, що Різдво – це не свято їжі і ялинки, це  радісна новина про надзвичайну подію – народився Ісус Христос для спасіння людства! Зал їм аплодував, а наші юні євангелісти з задоволенням приймали подаруночки!

Після вітань пастора Романа з Новим роком і молитви благословіння за наших іменинників, відбулось особливе служіння – жертва подяки Богу! Бажаючим дати жертву подяки Богу аж забракло місця на сцені.

Подяки були різнопланові: пастор Ірина дякувала за благословенний 2021 рік під захистом Бога у церкві, у домашній церкві, за духовну силу опиратись у ситуаціях тільки на Бога і  Його Слово; Брат Павло з дружиною Роксоланою дали жертву подяки Богу за виконання планів і цілей, особливо щодо роботи брата Павла. Він свідчив, що планував надзвичайно сміливий рівень заробітку по роботі, і для Бога це виявилось можливим; пастор Андрій з дружиною Любою теж дякували Богу за 2021 рік, за Бога, який надзвичайним чином благословив довгоочікуваною фінансовою свободою. Сестра Люба, доповнила цю сімейну жертву подяки Богу за мир і єдність у домі, за добрих, успішних, мудрих і дружніх дітей. У кожній жертві подяки Богу прозвучали слова вдячності Богу за церкву «Дім Слави Божої», за мудрість і тверезе навчання пастора Романа, яке допомагає жити у свободі і без страху не дивлячись на реальність у країні і світі.

З вірою і брати і сестри давали жертви подяки Богу за спасіння рідних, за реальне їх життя з Живим Богом у живій церкві – нашій!, за успішний рік з виконанням планів, цілей особистих та відповідно бачень церковних, за успіх дітей і добру долю для них, за зростання у всіх сферах життя і служіння!

Перед молитвою за братів і сестер, які дали жертву подяки, пастор церкви Роман Продивус назвав їх свідчення проповіддю живої віри. Це живе свідчення того, що хто по-справжньому є виконавцем Слова Божого – вірить і довіряє Богу, поступає по Його Слову, той бачить Божу руку у своєму житті. І ці жертви подяки є яскравим свідченням того, що рука Бога не скоротшала і у 2022 році Бог з цими братами і сестрами і з тими хто довіриться Йому – буде у всьому.

Радісною подією розпочався 2022 рік! Церква благословляла і молилась за нового члена церкви «Дім Слави Божої». Сестра Світлана висловила свою добру волю і стала членом нашої живої Божої сім’ї. Пастор Роман радо привітав її та роз’яснив для всіх присутніх, життєву необхідність для вічності з Богом, такого рішення. Пастор говорив, про те, що Бог утворив церкву і Він прийде саме за нею, бо так сказав  у Своєму Слові. Це не дискусійне питання, це питання життя у вічності про яку мріє кожен справжній християнин і тому, всі присутні раділи за сестру, яка усвідомлюючи Божі істини стала членом Тіла Христового. Після молитви єдності за сестру, вона приймала подарунок від церкви.

Закінчувалось перше кафедральне служіння у Новому 2022 році –  Причастю. Пастор роман приводив місця Писання з Біблії, ті які на 100% переконливо доводили необхідність здійснення цього Духовного акту з вірою і з розумінням Його значення для майбутнього життя у вічності з Господом!

Ну що ж з Богом у 2022 рік дорога церква «Дім Слави Божої»!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.