Перше кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» 1 жовтня 2023 року не можливо назвати звичайним, бо це служіння Причасті, але не тільки, бо  Господь наповнив його іще рядом радісних подій.

Наше радісне і гучне прославлення, відкривало серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним Батьком. Молитви за вирішення тимчасових потреб та за служіння десятин і пожертв були реальним підбадьоренням для присутніх.

Зворушливе  поклоніння наповнило відкриті серця присутніх вдячністю нашому Господу за приналежність до сім’ї Божої. Щире поклоніння,  давало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку. Схиляючи голови у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти Господню Причасть.

Атмосферу наповненості Славою Божою цього зібрання, продовжувало служіння – жертви подяки Богу.

Сестра Оксана, хвилювалась, була зворушена… Дякувала Господу за Його надприродню дію в зціленні її доньки від страшних діагнозів, і зціленні її та її батька. Просто сухими словами не передати всю грандіозність Бога, який міцно тримав сестру у тих тяжких випробуваннях, які вона і її сім’я пройшли. Дякувала Богу за успіхи доньки, яка поборовши хвороби досягла успіхів у навчанні і зараз навчається в США. Дякувала Богу за те, що отримала свободу від тиску сил темряви через невіруючих рідних, щодо вірності в десятинах і пожертвах.

Жертва подяки сестри Ангеліни була також  емоційною. Дякувала Богу за вірність і забезпечену фінансами її подорож до онуків у Німеччину. Дякувала Богу за спасіння рідної сестри, яка проживає в росії в дуже далекій місцевості, де на сотні миль немає церков взагалі ніяких. А сестра її дивиться наші служіння і читає Слово! З вірою наперед дякувала Богу за вступ онука в коледж і легке його навчання.

Перед молитвою за сестер, пастор Роман сказав, що свідчення сестер говорить , про те, що наш Бог необмежений нічим. Де б ти не був, у Нього є доступ до твого серця і ти під Його захистом. Такі молитви особливо об’єднують, тому це були сильні будівничі слова у життя сестер.

Важливою частиною цього служіння стала молитва за нового члена церкви «Дім Слави Божої»! Сестра Олександра вийшла на сцену, щоб підтвердити своє волевиявлення – стати членом нашої церкви. Радісні усмішки, одностайна потужна молитва пастора і церкви, а також привітання церкви, зробили цю подію незабутньою.

Пастор Роман проповідував про «Праведників» і це також було підбадьоренням для пастви, про Божу присутність і владу у твоєму житті. Для Господа потрібна твоя віра!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.