У першу неділю останнього місяця цього запізнілого, проте спекотного літа, церква «Дім Слави Божої», як завжди, проводила кафедральне служіння – надзвичайний час у Божій присутності, в єдності і любові.

Гучне і радісне прославлення відкрило серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком, а глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку.

Зворушливими і водночас потужними були жертви подяки Богу!

Сестра Олена дала жертву подяки Богу з вірою наперед про спасіння її родини, зокрема, сестри і її сім’ї. Її віра має підґрунтя, бо сестра Олена дякувала Богу за те, як Він турбується про неї в усіх сферах життя: про її здоровий дух через членство у церкві «Дім Слави Божої», де тверезе і живе навчання, де пастор церкви є дійсно духовним батьком, де Бог через молитви і піклування лікує її душу і дає сили вірою приймати зцілення тіла.

Сестра Ірина вийшла на сцену з донечкою Беатою з тим, щоб подякувати Богу за реальний захист їх сім’ї в умовах пандемії, свідчила, що Господь оберіг її при тривалому прямому контакті з хворою людиною. Дякувала за те, що Бог благословив зарахування Беаточки у дитячий садок (у них немає міської прописки) причому без будь яких надзвичайних фінансових втрат для сімейного бюджету. Подякувала за оформлення необхідних документів для сина упродовж 10 днів, а не місяці бюрократичної волокити. Даючи жертву подяки свідчила, що у цей час святкує свою 3 річницю в Бозі! І її переповнює щастя і радість з того, що Господь дав їй відкриття про спасіння і життя у свободі істини!

Співзвучною до сестер була жертва подяки сестри Марійки. Голос передав всі емоції сестри, яка ділилась своєю радістю про те, що вже 6 років як вона свідомо живе у Бозі і з Богом. Дякувала Богу про нашу церкву, як про реальний Божий Дім, де у неї є сім’я і підтримка. Дякувала Богу за своїх добрих, турботливих і люблячих тата і маму, і за те, що від них вона мала і має тільки добро. Даючи жертву подяки з вірою про зцілення свого чоловіка, просто відкривала перед духовною сім’єю своє серце, сказала, що допомогти коханій людині може тільки молитвою і молитовною підтримкою  церкви.

Благословенні сестри отримали велике наповнення Духом Святим під час молитви за них пастора Романа і всієї церкви.

В помазаному і глибокому  поклонінні кожен виражав Господу свою любов і подяку. Пастор Роман призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті. Роздумуючи над Голгофою, молячись, пастор Роман просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.