Перше кафедральне служіння у 2023 році, відбувалось саме першого січня. Віримо в Переможну  доленосність цього року для України, для нашої церкви «Дім Слави Божої», і для кожного члена нашої церкви! Наша віра має підставу – Слово Боже і Руку Бога у захисті країни і українців упродовж страшних, жорстоких, утратних місяців війни з рашиською навалою.

Радісна хвала дозволила всім присутнім отримати духовне благословіння присутності нашого Господа. Всі відкривали свої уста славлячи Господа, прославляючи Його. Коли всі схилили голови в поклонінні, то у кожного видалась можливість в Дусі Святому розкрити своє серце Батькові, отримати від Нього мир, спокій, відповідь на потаємні питання, а хтось просто насолоджувався перебуваючи в Його любові. Надзвичайно потужний час на служіннях Причасті!

Молячись, пастор Роман дякував Господу, за те, що Він зійшов на Землю в образі людини, щоб виконати план Божого спасіння людства. Просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Тільки прийняття і усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках, і що саме Господь є нашим фундаментом віри у перемогу.

Проголошуючи 2023 рік – роком Перемоги України у війні і в особистому житті кожного з нас, пастор Роман проповідував з послання до Римлян 8:38-39, на тему «Посвячення». Саме особисте, добровільне посвячення свого життя Богу, дає сили жити на землі у свободі істини щодо свого майбутнього у вічності. Тільки Бог є володарем серця і знає, що в глибині кожного серця. Кожного року ми перепосвячуємо свої життя Господару наших життів і тому, таким особливим було закінчення цього кафедрального служіння; коли кожен хто вірить і живе для Бога повторював слова посвяти!

Бог, Ти завжди поряд, тому ми сміливо вирушаємо з Тобою у 2023 рік – Перемоги!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.