Для українців минаючий рік не був щедрим на радісні події, тільки дякуючи Богу і нашим Збройним силам, які героїчно боронять нашу країну від рашиських загарбників, наші дітки, попри все, святкували – День народження Господа і Спасителя – Ісуса Христа!

Підготовка до свята була справжнім викликом, як для діток, так і для служителів дитячого служіння. Сценарії, планування, репетиції, підготовка до номерів, пошиття костюмів для лялькової вистави, навіть залучені були «волонтери» з тим, щоб гідно відсвяткувати саму надзвичайну подію для людства.

І ось, цей день настав!

Прикрашений зал, яскраві вогники, святковий настрій, урочисті: батьки, бабусі і дідусі, служителі, помічники,  і головні  дійові особи – дітки!

Різдвяний ранок розпочався з привітань і благословіння пастора Романа. Старший служитель сестра Наталя, запросила діток на сцену. Яка ж це краса: дівчатка-принцеси і галантні кавалери. Очі розбігались від яскравих кольорів і вишуканих суконь наших, особливо маленьких красунь.

Віршики і пісні, які звучали зі сцени, не могли не потішити усіх хто прийшов святкувати з дітками День народження Ісуса Христа!

Пісню – «День Різдва» діти виконували дуже щиро, було чути їх ніжні і дзвінки голосочки! Батьки, бабусі, дідусі, запрошені гості, служителя дитячого служіння всі аплодували нашим діткам, бо саме діти є щирими і безпосередніми! Не залишились без аплодисментів і декламування вірша «Різдво», виконання пісні «Зіронька горить».

Особливу увагу глядачів зайняла сценка «Що для тебе Різдво?», юні актори були  переконливими і заслужили гучні оплески!

Все відбувалось у такій безпосередності, теплоті, що коли загадувались загадки, то всі активно надавали свої «версії» відповідей, однак, призи отримували самі слухняні і кмітливі!

З абсолютною цікавістю діти і всі присутні спостерігали за дійством лялькового театру. Наші служителі дитячого служіння підготували Різдвяну лялькову виставу, яка називалась «День народження Спасителя». Підготували дуже ретельно, бо це був надзвичайно кропіткий труд. І нагорода була великою бо уважними були не тільки дітки, але і усі запрошені. Оплесками вітали всіх акторів, які вийшли з ляльками з-за ширми. Дякуємо вам, наші самі помазані служителі і волонтери, ви дійсно докладаєте неоціненних зусиль для того, щоб наші діти пізнавали Господа з ранніх років, як про це навчає Біблія!

Продовженням святкового Різдвяного ранку були веселі ігри, конкурси, причому, наші благословенні служителі дитячого служіння не обійшли увагою  жодного учасника. Було навіть змагання де залучено було батьків, які у цій чудовій атмосфері теж відчули себе дітьми! І не було не зацікавлених, чи нахнюплених, бо навіть ті які програвали, отримували потішаючі призи.

На останок наші дітки у веселому таночку з «Ангелом», отримали від нього, з любов’ю підготовлені подаруночки з солодощами.

Це таке чудове, необхідне і очікуване свято, завершувалось прославленням Ісуса Христа! І діти і дорослі прославляли Бога піснями : «Я щасливий», «Я маю друга», «Дякуєм Тобі Господь».

У молитві подяки Богу за чудове служіння звучали слова подяки і благословіння за чудових діток, наших творчих і посвячених дитячих служителів, нашу церкву, які підготували та провели таке веселе, чудове і урочисте свято Різдва Христового!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.